Онлайн-мандрівка святими місцями

Відвідування Святої Землі завжди дає можливість на власні очі побачити місця, описані в Біблії, по яких ступав Спаситель та його Апостоли.

Тільки побувавши тут, мандрівники можуть відчути ту неповторну атмосферу і отримати відповіді на багато запитань. Це не лише можливість доторкнутись до таїнств християнства, але й відчути себе частинкою християнського світу і історії. Красу і велич стародавніх міст неможливо порівняти, а побачити наяву не завжди доступно і можливо, особливо тепер.

Ось кілька місць, які можна побачити прямо зараз і отримати реальну картину.

ierusalim

Єрусалим вважається найстарішим містом на всьому Близькому Сході і є столицею Ізраїлю. Єрусалим вважається священним містом для трьох найбільших світових релігій: християнства, іудаїзму та ісламу. Тут є багато святинь: Храмова гора, Храм Воскресіння Христова (Храм Гробу Господнього), релігійний архітектурний комплекс Харам аль-Шаріф, а також багато церков і мечетей.

stenaplacha

Стіна Плачу (Західна стіна) вважається великим і священним місцем для іудеїв, місце молитов і паломництва для всіх євреїв. Стіна знаходиться в стародавній частині Єрусалиму поруч із західним схилом Храмової Гори, це збережена частина древньої стіни Храмової Гори. Назва «Стіна Плачу» походить від арабського «Місце стогону», тобто місце для оплакування. За старим звичаєм євреї приходять сюди, щоб оплакувати руйнування Храму, тому що стіна це єдине що залишилося від нього.

romsity

Рим є столицею Італії в області Лаціо, в минулому столиця Римської Імперії і найдавніше місто світу, розташоване в центральній частині континентальної Італії на річці Тібр. Тут збереглося безліч архітектурних пам’яток, найбільш популярні це: Римський Форум, Колізей, Замок Святого Ангела, Імператорські форуми, Пантеон, Площа Навона, Площа Іспанії, Пьяцца дель Пополо, Веб камера знаходиться в церкви Трініта деї Монті, видно панораму Риму, а внизу Іспанські сходи, Іспанську площа, фонтан Баркачча і вулицю Віа Кондотті.

bazylikastpetra

Веб-камера показує базиліку Святого Петра у Ватикані, для побудови якої знадобилося півтора століття, протягом яких змінилося 22 Папи. У будівництві брали участь 10 архітекторів, численні художники і скульптори зі світовими іменами. Довжина базиліки Святого Петра складає 200 метрів, як футбольне поле. Хоча всередині церкви здається, що вона не така вже й велика. Але це всього на всього зоровий обман, створений завдяки тому, що всі елементи мають однакову пропорцію і є гігантськими.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Собор Святого Петра є головною спорудою у Ватикані, яка вважається найбільшою християнською церквою в світі і церемоніальний центр Римо-католицької церкви. Купол собору Святого Петра є одним з найбільших у всій Європі стоїть на чотирьох потужних стовпах, прикрашених скульптурами. Побачити можна не тільки собор, а й погоду в реальному часі.