Топ-6 найкрасивіших водойм нашої планети

Нижче подано назви лише кількох пунктів списку, що включає в себе бухти, озера, і навіть найменші водойми, про існування яких варто знати:

Неймовірні термальні джерела Памуккале в Туреччині

pamukkale

Стародавнє місто Іераполіс і джерела Памуккале вважаються природним і культурним об’єктом Світової спадщини ЮНЕСКО в провінції Денізлі на південному заході Туреччини.

pamukkale1

Сюди входять геотермальні джерела з температурою води 36 ° C, водойми-тераси, що утворилися з травертину, а також територія стародавнього міста Іераполісу. Місце особливо вабить туристів через свою унікальність.

pamukkale2
pamukkale3
pamukkale4

Океанский бассейн То-Суа в Самоа

tosoa

У центрі полінезійської держави Самоа в тропічних лісах на острові Уполу, любителів попірнати чекає прекрасний природний басейн Те-Суа. Вода до нього надходить прямо з Тихого океану через підземну систему тунелів, і звідти ж запливають невеликі тропічні рибки, особливо радують око мандрівників своїми яскравими фарбами. Унікальне розташування басейну дозволяє захиститись від палючих сонячних променів. Спуск до Те-Суа і підйом здійснюється по крутих і слизьких сходах, однак це того варте.

tosoa1
tosoa2

Мертве море

deadsea1

Мертве море – солоне озеро, що межує з Йорданією на сході та Ізраїлем. Знаходиться в долині річки Йордан, а його головна притока – річка Йордан.

deadsea2

Мертве море тисячі років приваблює відвідувачів з усього Середземноморського басейну, адже це один із перших у світі здравниць (для Ірода Великого).

deadsea3
deadsea4

Річка Кам в Кембриджі

rivercam

Річка Кам вважається головною річкою, що протікає через Кембридж на сході Англії. Виїхавши з Кембриджа, вона перетікає на північ і схід у Велику Узу на південь від Ілі в куточку Папи. Велика Уса з’єднує Кулачок із Північним морем у Кінг-Лін. Мандрівники зможуть водним шляхом побачити всі переваги Великобританії.

rivercam1
rivercam2
rivercam3
rivercam4

Відкриті басейни клубу «Бонді Айсберг»

bondiicebergscluboutdoorpools

Плавальний клуб “Бонді Айсберг” – австралійський клуб зимових плавців, розташований у південному кінці пляжу Бонді в Сіднеї, Новий Південний Уельс. Туристам, які люблять плавати буде цікаво відвідати басейн.

bondiicebergscluboutdoorpools1
bond_icebergscluboutdoorpools3
bondiicebergscluboutdoorpools4

Водоспади Хавасу

havasufalls

Водоспад Хавасу розташований в 1,5 км від Супая. Це найвідоміший і найпопулярніший з різних водопадів уздовж Крива Хавасу. Він складається з одного основного жолоба, який опускається через (27 – 30 м) вертикальної скелі від 90 до 100 футів у низку басейнів. Висока концентрація карбонату кальцію у воді створює яскравий синьо-зелений колір і утворює природні греблі. Для мандрівників, які люблять красиві краєвиди, місце стане особливим.

havasufalls1
havasufalls2
havasufalls3
havasufalls4