З’явилася можливість працювати і подорожувати одночасно

Найбільша компанія Британії в сфері електронної комерції Wowcher оголосила конкурс на вакансію мрії. Компанія шукає співробітника, який протягом 12 місяців відвідає 40 місць по всьому світу і поділиться своїми враженнями в Instagram і YouTube. Одною з головних вимог до претендентів є навички роботи з камерою і відео. Крім можливості їздити по всьому світу, роботодавці обіцяють винагороду в розмірі 29 000 євро в рік.

В обов’язки нового працівника буде входити робота в рамках рекламної акції, присвяченої програмі Mystery Holiday. Даний сервіс дозволяє будь-якій людині купити квитки на літак за 115 євро і при цьому пасажир дізнається, куди він летить, незадовго до рейсу.

workandtravel

Вже стало відомо, що відібраний за конкурсом кандидат відвідає Венецію, Ісландію, паризький Діснейленд, Барселону, Берлін, Лісабон. Серед напрямків, які не охоплюють Європу буде: Лас-Вегас, Нью-Йорк, Таїланд, Марракеш, Балі і Дубай.

Крім цього, є ще одна дуже приємна умова для роботи. Новий співробітник має право взяти з собою одного попутника. Крім того, він має право міняти свого компаньйона в кожному новому пункті призначення.

Щоб взяти участь у відборі на привабливу вакансію, необхідно зняти 30-секундне відео, в якому розповісти чистою англійською мовою, чому саме ви ідеально підходите для такої роботи. Потім викласти його в Instagram або Twitter з хештегом #WowcherDreamJob, #WowcherMysteryHoliday і відзначити аккаунт Wowcher. Прийом заявок триватиме до 30 грудня.

Влітку компанія Ultimate Library запускала вакансію продавця книг на Мальдівах. Щасливчику було обіцяно райське місце перебування на розкішному п’ятизірковому курорті Soneva Fushi, розташованому на атолі Баа. На даний момент щасливчик вже знайдений. У жовтні новий співробітник книгарні відправився на місячне стажування, після якого півроку буде жити і працювати на Мальдівах.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Отже, готовому до нових незвіданих пригод мандрівнику варто спробувати можливість подати себе на вакансію в якості співробітника компанії Wowcher і при цьому мати шанс отримати немалу винагороду за це.