Краще європейське місто для короткої поїздки

В опитуванні при складанні рейтингу взяли участь близько п’яти тисяч осіб. Респонденти оцінювали місто за кількома параметрами: шопінг, їжа, розваги, пам’ятки, ціни і житло.

Серед перелічених міст Краків отримав перше місце за демократичні ціни, смачну їжу і багату історію міста. Особливу увагу заслуговують краківські ринки і соляні шахти.

krakowsity

Основними причинами відвідування міста є: його пам’ятки історії, відпочинок, а також рідні та друзі, релігія та бізнес. У Кракові є 120 якісних готелів, які пропонують ночівлі. Середнє перебування в них триває близько 4 – 7 ночей. Опитування, проведене серед мандрівників, показало, що найбільше їм подобається дружелюбність міста, 90% польських туристів та 87% іноземців заявляють, що вони особисто рекомендують його відвідати. Помітні визначні пам’ятки за межами міста – шахта солі Величка, гори Татри за 100 км на південь, історичне місто Ченстохова (північний захід), добре збережений колишній нацистський концтабір в Освенцимі та Ойковський Національний парк, до якого входить Ренесансний замок у Песковій Скалі.

Друге місце за популярністю випало місту Севілья.

sevillesity
Особливістю любові до цього міста є фламенко і тут дуже приємне співвідношення ціни і якості проживання. Тут є багато варіантів розваг по всьому місту Севільї, і однією з його найбільших визначних пам’яток є численні фестивалі, які відбуваються протягом року. Деякі фестивалі зосереджені на релігії та культурі, інші зосереджуються на фольклорі місцевості, традиціях та розвагах.

Третю сходинку посідає інше іспанське місто – Валенсія.

valenciasity
Місто відзначилося численними конференц-центрами та майданчиками для проведення торгових заходів, серед яких Конвенційно-виставковий центр «Ферія Валенсія»та конгреси Палау (Конференц-палац), а також кількома 5-зірковими готелями для розміщення ділових мандрівників. Крім цього, за свою багаторічну історію Валенсія набула багатьох місцевих традицій та фестивалів, які так подобаються мандрівникам.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Берлін посів четверте а Амстердам – п’яте. В десятку також увійшли: Будапешт, Мюнхен, Венеція, Верона і Бордо.