Змінено графік роботи квиткових кас при знаменитому мавзолеї Тадж-Махал

taj_mahal_india

Тадж-Махал, що означає “Корона палацу” – це білий мармур з слонової кістки, мавзолей на південному березі річки Ямуна в індійському місті Агра.

Згідно з інформацією, яка вказана в виданні газети Times of India, відповідне рішення озвучив у понеділок міністр культури країни Махеш Шарма, звертаючись до депутатів нижньої палати індійського парламенту.

Відповідно до нових правил, тепер квиткові каси будуть відкриватися за 45 хвилин до світанку і закриватися за півгодини до настання заходу. В уряді вважають, що це дозволить туристам уникнути втрати часу в довгих чергах і насолодитися видом “перлини Індії” в найбільш сприятливий час доби, до настання спеки.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Сам графік роботи Тадж-Махала, а також вартість вхідного квитка як для іноземців, так і для індійських громадян найближчим часом залишаться незмінними, відзначає видання.

Мавзолей Тадж-Махал був побудований в середині XVII століття за наказом правителя Імперії Великих Моголів Шах-Джахан в честь його дружини Мумтаз, яка померла при пологах. Тадж-Махал загальновизнано є “візитною карткою” Індії і найвідомішим пам’ятником цієї південноазіатської країни.

Гробниця є основою комплексу 17 га, що включає в себе мечеть і пансіонат розташовані в формальних садах, обмежених з трьох сторін стіною з зубцями.