Де живуть найгарніші чоловіки?

choloviki_golovna.jpg (54.96 Kb)

Хвиля інтересу до подорожей породила не тільки тревел-блогерів, а й незвичайні рекомендації для туристів. Так, онлайн-журнал Insider Monkey склав рейтинг країн, в яких живуть найкрасивіші чоловіки планети. За орієнтир було взято результати міжнародних конкурсів краси Manhunt International, Mister Global, Mister International і «Містер світу». За кожну перемогу країни отримували по балу. Ще по півбала отримували країни, які перемогли в номінаціях: «Містер конгеніальність», «Містер фотогенічність», «Містер інтернет-популярність», «Краща фізична форма», «Краща модель», «Містер чарівна посмішка» і «Народний обранець». Ми не змогли залишити без уваги такий рейтинг. Тож, пропонуємо Вам список країн, де звичайні жителі, а саме чоловіки, можуть похвалитися неймовірною красою. Недаремно вони отримали стільки перемог на конкурсах краси.

Південна Корея

pivdenna_koreya_choloviki.jpg (39.87 Kb)

Південна Корея не лідирує на конкурсах краси (поки що), але її представники часто виграють в номінаціях: «Містер конгеніальність», «Краща фізична форма» і «Краща модель-чоловік».

Франція

franciya_choloviki.jpg (56.16 Kb)

Французькі чоловіки досить часто перемагали в конкурсах Manhunt International і Mister Global. Також вони можуть похвалитися титулом «Містер конгеніальність».

Туреччина

turciya_choloviki.jpg (66.04 Kb)

Учасники з Туреччини здобули перемогу на конкурсах «Містер світу» в 1996-му і Manhunt International в 2005-му. Не обходиться і без таких номінацій як, наприклад, «Краща фізична форма».

Чехія

chehsz_choloviki.jpg (33.51 Kb)

Представники Чехії стали переможцями Mister Global в 2016-м. І як бачите по фото, чехи не дарма виграють в номінації «Містер фотогенічність».

М'янма

myanma_choloviki.jpg (34.05 Kb)

На рахунку М'янми перемога в конкурсі Mister Global в 2014 році, титули «Краща модель» в 2015-му і «Містер інтернет-популярність».

Південна Африка

pivdenna_afrika_choloviki.jpg (30.64 Kb)

Здається, чоловіки з Південній Африці могли б отримати титул «Краща фізична форма» не тільки на конкурсі Mister Global, але і в реальному житті. На рахунку країни і перемога в найстарішому чоловічому конкурсі краси Manhunt International в 1995-му.

Швеція

shveciya_choloviki.jpg (28.28 Kb)

Швеція - одна з усього лише двох країн, які вигравали в Manhunt International більше 1 разу. Щасливими роками для блакитнооких красенів були 1998-й і 2016-й.

Іспанія

ispaniya_choloviki.jpg (34.85 Kb)

Планета побачила свого містера світу з Іспанії в 2007-му. І ми можемо зрозуміти, чому на Mister Global іспанцям присуджували титули «Містер фотогенічність» і «Краща модель-чоловік».

Китай

kitai_cholovik.jpg (17.53 Kb)

На конкурсі Mister Global відзначали модельні навички і фотогенічність китайців, а в Manhunt International представники країни вигравали аж 2 рази - в 2007-му і 2011-му.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Індія

indiya_cholovik.jpg (24.14 Kb)

Індуси були переможцями конкурсу «Містер світу» в 2016 році і Manhunt International в 2001-му. На «Містері світу» також відзначали їх харизматичність, а на Mister Global - модельні навички.

Філіппіни

fillipini_choloviki.jpg (21.29 Kb)

Чарівні посмішки і інтернет-популярність філіппінців не залишилися непоміченими на Mister Global, також на їхньому рахунку перемога в Manhunt International і Mister International.

Венесуела

venesuela_choloviki.jpg (37.71 Kb)

Чоловіки з Венесуели зібрали перемоги майже у всіх конкурсах, на основі яких складався рейтинг. Вони були переможцями конкурсів «Містера світу», Manhunt International і Mister International.

Ліван

livan_choloviki.jpg (55.36 Kb)

Ліван - єдина країна, яка вигравала в конкурсі Mister International цілих 3 рази: в 2006-му, 2012-му і 2016-му. І ми зовсім не здивуємося, якщо на цьому вони не зупиняться.

В'єтнам

vetnam_choloviki.jpg (52.81 Kb)

В'єтнамці вигравали в Mister Global, Manhunt International, Mister International. На тлі таких заслуг навіть ніяково згадувати їхні титули «Містер фотогенічність» і «Містер інтернет-популярність».

Бразилія

braziliya_choloviki.jpg (38.64 Kb)

Титули Mister World, Mister Global і дві перемоги в Mister International - все це у бразильців. Здається, спекотна країна і правда є батьківщиною найгарячіших та найгарніших чоловіків.

Можливо подорожуючи, у Вас з'явився свій рейтинг країн, де мало не кожен другий житель - Аполлон? А якщо ні, тоді запропонований список країн, де живуть красиві чоловіки Вам обов'язково знадобиться.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!