Затори в Європі

Спеціалісти італійського МВС назвали 4 та 11 серпня “чорними” днями на дорогах країни. Виною даної ситуаціє є величезна кількість місцевих жителів, які намагаються поїхати на відпочинок. Крім того, дорожна ситуація в останні дві суботи серпня і перші вихідні вересня також буде ускладнена.

trafficjamcar

Схожа ситуація щорічно спостерігається на всіх європейських магістралях. Як пишуть місцеві ЗМІ, уникнути пробок від традиційної відпустки в липні-серпні практично неможливо. При цьому пік навантаження буде відбуватися ввечері в п’ятницю і весь суботний день по напрямках з великих міст, а в зворотному напрямку – на суботу. Щільний трафік очікується в найближчі кілька вихідних в Бельгії на трасах E40 Брюссель – Остенде і Е17 Антверпен – Гент. У Франції дорожні пробки прогнозуються по суботам на трасі А7 в Долині Рони з 4:00 до 16:00, на А71 по напрямку міста Клермон-Ферран з 7:00 до 15:00, на А9 вздовж Середземного моря з 6:00 до 17: 00 и на A10 навколо Бордо з 10:00 до 17:00.

«Червоний» рівень завантаження автодоріг очікується в Німеччині у найближчі вихідні на дорогах Баден-Вюртемберг і Баварія. В Австрії особливо тісний рух буде в найближчу неділю на прикордонних переходах з Німеччиною (B179 Fernpassstrasse), на трасі А10 між Зальцбургом, Філлахом і Флахау і на A11 у напрямку Словенії. Пробки по вихідним чекають і тих, хто направляється через Швейцарію в Італію.

Спеціалісти називають найбільш проблемні ранкові години.

trafficjam

Серед міст Варшава є найбільш завантаженою європейською столицею. Поляки проводять в пробках на 42% більше часу, ніж потрібно, щоб проїхати задану відстань без машин.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Наступним містом по завантаженості є Марсель з відставанням всього лише в 1%. На дорогу тут доведеться витратити на 41% більше часу, а в години пік і до 80%. Третіми по завантаженості доріг є Рим і Брюссель з 34%. В Парижі водії втрачають у пробках у середньому 92 години на рік. Туристам і водіям в Дубліні доводиться затримуватися приблизно третину того часу, який в середньому відводиться на подорож. Трошки менше часу затрачають британські Лидс-Брэдфорд, а Лондон із 27% часу.

cars

Мандрівникам, які планують в цей час поїздку машиною чи автобусом, варто звернути увагу на те, що тривалість поїздки буде залежати від ситуації на дорогах.