Найкращі місця для спокійного відпочинку і релаксації

Нижче описано декілька міст, перебування в яких неодмінно допоможе вам розслабитися, знизити напругу і відпочити від важких буднів.

Копенгаген в Данії

copenhagendenmark

Копенгаген є столицею та найбільш густонаселеним містом Данії. Копенгаген розташований на східному узбережжі острова Зеландія, ще одна невелика частина міста розташована на острові Амаґер, і відокремлено від Мальмё, Швеція, протокою Ерездун. Міст Ересунд з’єднує два міста залізничним та автомобільним транспортом.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

З рядом мостів, що з’єднують різні райони, міський пейзаж характеризується парками, набережними та водоймищами. Значні туристичні визначні пам’ятки Копенгагена, такі як сади Тіволі, статуя Маленька Русалка, палаци Амалієнборг і Крістіансборг, замкові сади Рузенборг, церква Фредеріка та багато музеїв, ресторанів та нічних клубів. Найбільше озеро Данії, Арреш, розташоване приблизно за 27 миль (43 км) на північний захід від Ратушної площі.

Копенгаген – це один з найпопулярніших для велосипедистів міст світу.

Люксембург

luxembourg

Люксембург – Велике Герцогство Люксембург у Західній Європі. Межує з Бельгією на захід і північ, з Німеччиною на схід, а з Францією – на південь. Його столиця, місто Люксембург разом з Брюсселем та Страсбургом є однією з трьох офіційних столиць Європейського Союзу та місцем розташування Європейського суду, найвищої судової влади в ЄС. Її культура, люди та мови дуже тісно переплітаються зі своїми сусідами, і це, по суті, є сумішшю французької та німецької культур, про що свідчать три офіційні мови нації: французька, німецька та національна, люксембурзька (іноді вважається діалектом Німецька).

Люксембург – це розвинена країна з розвиненою економікою та одним з найвищих ВВП на душу населення. Місто Люксембург зі своїми старими кварталами та укріпленнями було визнано місцем всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в 1994 році через виняткове збереження величезних укріплень та старого міста.

Таллінн в Естонії

tallinnestonia

Таллінн є столицею та найбільшим містом Естонії. Він розташований на північному узбережжі країни, на березі Фінської затоки в окрузі Харью.

Старе Місто Таллінна є одним із найкращих середньовічних міст Європи, яке перебуває у списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Таллінн є найбільшим політичним, фінансовим, культурним та освітнім центром Естонії. Часто називається Силіконовою долиною Європи, вона має найбільшу кількість стартапів для однієї людини в Європі і є батьківщиною багатьох міжнародних компаній, включаючи Skype.

Наступними до переліку потрапили: Гельсінкі в Фінляндії; Загреб в Хорватії; Вільнюс в Литві; Рига в Латвії; Стокгольм у Швеції; Афіни в Греції і Валлетта на Мальті.