Заборонено користуватися моноподами біля найбільших пам’яток світу

Причиною такої незвичної заборони стала прихована небезпека монопода: багато мандрівників ігнорують особисту зону комфорту оточуючих людей, зачіпаючи їх штативами і не дозволяючи їм наблизитися до пам’яток.

За проведеною статистикою, за останні кілька років в світі було зафіксовано смертельні випадки, які відбуваються під час зйомки Селфі туристами.

До пам’яток і місць, на території яких заборонено використання селф-монопода, входять:

Колізей

kolizey

Колізей або амфітеатр Флавіїв – амфітеатр, пам’ятник архітектури Стародавнього Риму, найбільш відома і одна з найграндіозніших споруд Стародавнього світу, яка збереглася до нашого часу, розміщена в Римі, в улоговині між Еськвілінськом, Палатинским і Целіевскім пагорбами.

Всі парки Діснейленд

disneyland_vsi

Діснейленд – головний парк розваг роташований в місті Анахаймі (штат Каліфорнія, США) знаходиться під управлінням Walt Disney Parks and Resorts – підрозділу компанії «Уолт Дісней».

Існує також ще кілька парків розваг компанії Disney: Дісней Ворлд у Флориді, Діснейленд в Японії — Токіо Діснейленд і «Парк Діснея на воді» Токіо Діснейсі (DisneySea), Діснейленд в Парижі (так званий Євро-Діснейленд). Також в Китаї будується «піратський» Діснейленд.

Версаль

versal

Версаль – палацово-парковий ансамбль у Франції, колишня резиденція французьких королів у місті Версаль, на данийй момент є передмістям Парижа – центр туризму світового значення.

Музичний фестиваль Коачелла

koachella

Фестиваль музики та мистецтв у долині Коачелла також відомий як Коачелла-фест або просто Коачелла – триденний (раніше одно- або дводенний) музичний фестиваль, який проводиться компанією Goldenvoice в місті Індіо, штат Каліфорнія. Один з найбільших, найвідоміших і найприбутковіших музичних фестивалів в Сполучених Штатах і в усьому світі.

Забіг з биками в Іспанії

zabig_ispaniia

Енсьєрро – національний звичай, суть якого полягає в тому, що учасники його фактично втікають від спеціально випущених із хлівів биків, корів або телят.

Сіднейський оперний театр

sidney_opera_teatre

Сіднейський оперний театр — одна з найвідоміших і найлегше впізнаваних будівель світу, що є символом Сіднея і однією з головних визначних пам’яток Австралії. Вітрилоподібний дах робить цю будівлю не схожою ні на одну іншу у світі. Оперний театр визнаний одним з найвідоміших зразків сучасної архітектури у світі і з 1973 року є поряд з мостом «Вішалка» візитною карткою Сіднея.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

вулиці Мілана

milan_street