Гірськолижні курорти України вищого класу

Буковель

bukovel_zyma

Українські мандрівники а також іноземні туристи чуючи назву «Буковель» порівнюють її з синонімом якості. Зараз цей гірськолижний курорт пропонує найкращий зимовий відпочинок на лижах в Карпатах. Буковель розташований між трьома високими горами: Буковель, Довга і Чорна Клювання. Незважаючи на те, що сніг в даному регіоні тане швидко, високий технічний рівень курорту дозволяє кататися в період з грудня по квітень. Універсальні снігові гармати і вирівнювачі трас підтримують високу якість спусків навіть навесні.

У Буковелі туристам пропонують 62 спуски, загальна довжина яких становить 50 кілометрів. Всі траси розділені на три типи залежно від складності. Найпростіші відзначені синім кольором, середні — червоним, а професійні спуски — чорним. Тобто, тут зможуть відпочивати і новачки і професіонали.

Драгобрат

dragobrat_zyma

Найкрасивішим і високогірним з гірськолижних курортів Карпат вважається Драгобрат, який знаходиться біля гори Стіг, в місці переходу природних зон від хвойного лісу до високогірного лугу. Даний курорт добре відомий своїми незабутніми видами і вражаючою красою гір. База відпочинку знаходиться далеко від міст і сіл, це дозволяє більш повноцінно відчути природу. Основною перевагою над іншими курортами Драгобрату є його розташування, своєрідне розміщення у виді підкови дозволяє затримати танення снігу з листопада по травень.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Тут розміщені траси різної довжини максимально до 10 кілометрів і фрістайл-траси міжнародного рівня. Цей курорт вибирають професіонали, які бажають кинути виклик стихії.

Славське

slavske-zyma

Біля гори Тростян у Львівській області розташувався один з кращих українських гірськолижних курортів Славське. Відпочинок тут відомий своєю універсальністю та якістю. Неоднакові бічні схили гори дозволяють кататися тут і екстремалам-трюкачам, і професіоналам, і недосвідченим лижникам. Основні траси затверджені і сертифіковані Міжнародною Федерацією лижного спорту. В Славському є відмінна туристична інфраструктура і близькість до природних пам’яток.

Гірськолижникам пропонується 11 трас довжиною до 22 кілометрів. Більшість ділянок обладнано системами штучного снігу. Гірськолижний курорт Динамо-Тростян був заснований одним з перших в країні. Відвідувачі люблять його за пологі схили, різноманітні спуски і досить довгий період катання починаючи з листопада по квітень.

Також тут проходить тренування наша Олімпійська збірна, і проводяться державні змагання та міжнародні фестивалі.

Тисовець

tysovets

На цьому карпатському гірськолижному курорті офіційно проводяться змагання найвищого рівня. Село Тисовець розташоване біля гір Магура, Селеватка і Кичера. Сезон тут починається і триває з листопада по квітень. На спортивній базі є стандартні лижні спуски, фрістайл-траси, серії трамплінів та інших фігур.

На курорті всього 4 траси найвищої якості. Кожна траса обслуговується підйомником, а також тут є підйомник для сноутюби і трампліни для лижників. Також на базі є підйомник для сноутюби і дві лижні трампліни. Крім стандартних трас тут можна покататися на трасах для біатлоністів, спусках для могула і бігових лиж.

Унікальні природні явища в поєднанні з кілометрами гірськолижних трас, найчистіше повітря Українських Карпат, насичене неповторним запахом хвойних лісів і свіжого снігу – все це дає змогу отримати максимум від поїздки справжнім цінителям активного зимового відпочинку.