Мандрувати Францією стане зручніше

Нові маршрути будуть з’єднувати Марсель і Ніццу, Париж і Гавр, аеропорт Шарль-де-Голль в Парижі і місто Шантийи на півночі Франції, Монпельє і Перпіньян. Крім того, нові шляхи прокладуть на лінії Бордо – Тулуза, завдяки чому шлях з Парижа в Тулузу скоротиться з 4 годин 15 хвилин до 3 годин 10 хвилин.

Крім цього планується оновити і залізничну гілку між Парижем і Лімож на півдні Франції і замінити на ній поїзда на нові і швидкісні що дозволить скоротити час у дорозі на 25 хвилин.

poizd_france

І це не все, вже з грудня 2018 року на двох напрямках з’являться швидкісні потяги-лоукостери: вони будуть ходити з Ліонського вокзалу в Парижі до Марселя і аеропорту Кот д’Азур. Спеціальні дешеві швидкісні потяги вже курсують за багатьма напрямками – наприклад, з Парижа до Страсбурга і Брюсселя. Квитки коштують від 10 євро в одну сторону.

Такі зміни дуже потішать туристів, які люблять незаплановані мандрівки країною, адже тут є на що подивитись.

Франція є найбільш популярною країною в світі за кількістю туристів, які приїжджають в країну. Париж відомий у всьому світ, а Ейфелева вежа є найчастіше відвідуваною і популярною в світі пам’яткою. Це все дає зрозуміти, що Франція є безперечним чемпіоном світового туризму.

france

Туристи, які відвідують Францію, поєднують відпочинок тут з відпочинком у інших країнах Європи.

У 2010 році Францію відвідало близько 76,8 мільйона осіб за що країна отримала абсолютний рекорд. Зовнішній баланс французького туризму позитивний: у 2000 році дохід від туризму склав 32,78 мільярда євро, тоді як французькі туристи, які подорожували за кордон, витратили тільки 17,53 мільярда євро.

Те, що без сумніву приваблює туристів Франції, це надзвичайно велика різноманітність пейзажів, довгі лінії океанічного і морського узбережжя, помірний клімат, безліч різних пам’ятників, а також престиж французької культури, кухні і способу життя.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Згідно зі статистикою Всесвітньої туристської організації ООН (UNWTO) з міжнародного турпотоку в 2017 році, Франція з 86,9 млн відвідувачами посіла перше місце.