Як повернути загублені речі в готелі

Однак співробітники готельної мережі Travelodge в 2019 році виявили дуже багато дивних забутих гостями предметів. Більша частина з цих речей виявилася саме весільної тематики. Серед забутих були: досить недешеві весільні туфлі Louboutin Swarovski, прикрашене дорогоцінним камінням весільне сарі і багато цікавого реквізиту для весільних церемоній і вечірок, включаючи, п’ятиметрового єдинорога з квітів і гігантський блискучий місяць, що служив фоном для фотографування. Одного разу після парубочої вечірки в готелі був забутий наречений, якого працівники готелю виявили в номері за годину до початку весільної церемонії.

bookhotel

Дуже часто були випадки коли постояльці залишали предмети, які мали сімейну цінність. Наприклад, один гість забув 65-річне дерево Бонсай, яке знаходилося в його родині протягом кількох поколінь. Була ситуація, що постоялець залишив урну з прахом свого батька. Як відзначають співробітники готелів, всі ці предмети були повернуті власникам. Іншою дивною знахідкою стала книга в якій колишній господар збирав протягом 30 років автографи знаменитостей.

Серед інших незвичайних готельних втрат в 2019 році виявилися галон води з озера Лох-Несс, абсолютно новий автомобіль Aston Martin, квіткова стіна довжиною майже 2 метри, персидський кіт по кличці Ангел, кілька штучних 2-метрових пальм, 75-дюймовий телевізор, обручка Тіффані, бас-гітара фірми Gibson та інші.

Раніше британська готельна мережа Premier Inn також повідомляла про найбільш незвичні предмети, які забували в номерах її постояльці. До цього переліку увійшли: золота рибка на прізвисько Баб, протигаз часів Другої світової війни, великий професійний сімейний портрет, повішений гостем, щоб відчувати себе як вдома, королівська тіара для театру, коробка з декількома десятками абсолютно нових краваток і нижньою білизною в стилі Кім Кардашьян, а також скляний тапок в єдиному екземплярі.

Серед всього переліченого туристи найчастіше забувають у готелі: зарядні пристрої, одяг, косметику, книги та сувеніри. Втрата перелічених речей є неприємною, але не настільки важливою як втрата документів, техніки чи ключів.

У випадку, якщо таки виявились речі, які забули в готелі чи щось важливе тільки після приїзду додому, не варто панікувати, адже ці речі можна повернути.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У випадку, якщо постоялець забув щось у готелі, адміністрація постарається стати на бік гостя і, можливо, навіть проведе внутрішнє розслідування, якщо була загублена особливо цінна річ. Наприклад, перевірить камери спостереження, щоб зрозуміти, де відвідувач міг позбутися пропажі.

Якщо адміністрація знайде втрачену річ, то неодмінно надішле її посилкою. Єдине, витрати за пересилання потрібно буде оплатити. Проте про свою втрату потрібно самостійно інформувати готель, бо самі готелі рідко про це інформують. Якщо ніхто не звертається за загубленою річчю її віддають тому, хто її знайшов або на благочинність.