Головні правила вдалого круїзу

Проте, колишні співробітники круїзних лайнерів поділились основними порадами дотримуючись яких, мандрівка стане не тільки цікавою а й дозволить суттєво заощадити кошти. Туристам, як не бажають отримати негативний досвід від круїзу і хочуть добре відпочити не витрачаючи за це занадто велику суму грошей краще дотриматись цих рекомендацій. Даною інформацією поділилось видання Daily Star.

cruiseliner

В першу чергу, плануючи круїзну мандрівку треба бути пунктуальним, адже спізнення навіть на 2 хвилини пізніше зазначеного часу може стати причиною того, що не впустять на борт. Слід звернути увагу, що на квитках завжди вказаний місцевий час.

Співробітники вважають головною порадою, яка збереже гаманець, пасажирам круїзних лайнерів потрібно коректно відмовлятися від різних пропозицій з фотографування під час подорожі. Адже ці послуги є невиправдано дорогі. Також не радять звертати увагу на ігрові автомати в круїзних казино, бо ліміти на виплати в них встановлені настільки низькими, що навряд чи хто-небудь чи коли-небудь зможе зірвати під час поїздки джек-пот.

Краще проходити мимо привабливих кают з балконами, бо ціни на них будуть занадто високими. Самі співробітники називають ці місця «марною тратою грошей за таку маленьку площу за межами кімнати».

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ще одне правило-аксіома: чайові стюардові найкраще давати не в кінці подорожі, а в найперший день мандрівки. Це відкриє дивовижні можливості дружніх відносин: можна отримати багато безкоштовних і більш якісних послуг протягом усієї подорожі. Крім того, у стюарда варто поцікавитися, чи потрібна йому допомога під час виходу в місто, адже їм заборонено залишати лайнер. Такий жест ввічливості в бік персоналу додасть не тільки людське спасибі, але і чимало відчутних бонусів під час круїзу. Крім того, видання The Sun опублікувало інформацію про те, як знизити ймовірність підчепити норовірус під час круїзного плавання. Для цього необхідно лише частіше мити руки і тримати їх подалі від свого рота, уникати будь-якої їжі і води, які можуть бути потенційно заражені інфекцією.

Ще одна важлива порада від фахівців – не купувати короткотермінові круїзи. Такі тури, як правило, є бюджетними і тому залучають як літніх пасажирів, схильних до захворювання, так і молодь, яка часто просто забуває про чистоту.