Влада Венеції лякає новими штрафами

Адже, влада Венеції придумала нові обмеження для туристів, за порушення яких загрожує штраф до 500 євро. Гостям міста в майбутньому хочуть заборонити навіть просто сидіти або лежати на землі.

Мер Венеції Луїджі Бругнаро вважає, що необхідно карати штрафом від 50 до 500 євро тих, хто захоче просто посидіти чи полежати на землі.

venice_mist

Дане питання поставлено на голосування в міській раді в жовтні місяці. Крім того, під заборону може потрапити музика на гондолах і іншому морському транспорті. Як висловив своє бачення мер, музика є “джерелом підвищеного шуму” і заважає роботі і відпочинку городян.

Венеція продовжує залишатися законодавцем мод і джерелом гучних казусів в боротьбі з “антисоціальною” поведінкою туристів. У місті заборонено будівництво нових готелів в центрі, і на в’їздах стоять турнікети, які обчислюють кількість відвідувачів. Крім того, діє багато заборон в рамках так званих “12 золотих правил поведінки гостей“, введених в серпні 2017 року.

Так, заборонено сидіти поза спеціально відведеними місцями на площі Сан-Марко, уздовж портиків і на щаблях Нових Прокурацій, Ала Наполеонікі і бібліотеки Якопо Сансовіно, на Пьяцетте деї Леончіні, уздовж аркади Палацу Дожів, на Пьяцетте Сан-Марко і на пірсі.

venice_nigt

Забороняється також зупинятися для їжі або пиття, за винятком спеціально відведених зон відпочинку і громадського харчування, розкидати папір, банки, пляшки та інші відходи, влаштовувати пікніки в громадському місці, годувати голубів, їздити в центрі міста на велосипеді, прогулюватися в купальниках або з голим торсом, ночувати під відкритим небом, а також лежати на лавках, наприклад, з туристичними рюкзаками.

Мешканці міста, які гостро виступають проти масового туризму, вважають, що для реалізації всіх цих заборон у венеціанської влади елементарно не вистачить “робочих рук”.

Як вважає Марко Гаспарінетті, який очолює групу місцевих жителів Gruppo Aprile 25, для того щоб повністю проконтролювати дотримання всіх заборон, мерії буде необхідно не менше 5 000 осіб – співробітників поліції або добровольців, яких називають “ангели пристойності”.

venice_sity

Венеція є важливим туристичним напрямом знаменитого мистецтва та архітектури. Місто відвідує до 60 000 туристів на добу. За оцінками щорічної кількості туристів коливання від 22 до 30 мільйонів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Для зменшення кількості відвідувачів, які викликають необоротні зміни в Венеції, влада підтримує обмеження кількості круїзних суден, а також створює повну стратегію для більш сталого туризму.