Мальдіви подешевшають

Уряд Мальдівських островів реалізує проект по збільшенню бюджетного туризму, а саме, сприяє зростанню кількості гостьових будинків.

maldives_island

Згідно з проведеною статистикою протягом останніх п’яти років на Мальдівах відкрилося 450 гестхаусів, які мають надзвичайно велику популярність у молоді Європи та Азії. Крім того, в цьому році на Мальдівських островах були введені в експлуатацію понад двадцять нових готелів.

Протягом наступних кількох років планують відкрити ще 50 готелів. Кожен готель, для того щоб залучити клієнтів здійснює різні маркетингові прийоми, частіше всього це дисконти на проживання і низька вартість перших заїздів.

На Мале, одному з островів, де в даний час є лише одна злітно-посадкова смуга, триває будівництво додаткової ВВП. Відповідно до початкових планів, будівництво мало завершитися до кінця цього року, але її запуск в експлуатацію поки відкладається. Протяжність нової смуги – 3400 метрів, ширина – близько 60 метрів. Повітряна гавань Мале зможе приймати Airbus A380. Також на острів планують літати і перевізники середньої цінової доступності.

maldives_sea

Як відомо з історії островів, Мальдіви залишалися в основному невідомими для туристів до початку 1970-х років. На 185 островах проживають 300 000 жителів. Інші острови використовуються цілком для економічних цілей, з яких туризм та сільське господарство є найбільш домінуючими. Туризм нараховує 28% ВВП та більше 60% валютних надходжень Мальдівських островів. Понад 90% державних податкових надходжень походить від імпортних мит та податків, пов’язаних з туризмом. Розвиток туризму сприяв загальному зростанню економіки країни. Це створювало прямі та непрямі можливості для заробітку та отримання доходів у інших суміжних галузях. Перші туристичні курорти були відкриті в 1972 році з курортного острова Бандос та селища Курумба, які тепер називаються Мальдівські острови Курумба, що перетворили економіку Мальдівських островів.

Поява туризму в 1972 році змінила економіку, швидко змінюючи залежність від риболовлі до туризму. Протягом трьох з половиною десятиліть промисловість стала головним джерелом доходу. Туризм також був найбільшим у країні валютним працівником і єдиним найбільшим джерелом ВВП. У 2008 році на 89 курортах Мальдівських островів було запропоновано понад 17 000 ліжок та щорічно приймало понад 600 000 туристів.

Кількість курортів збільшилася з 2 до 92 у період з 1972 по 2007 рік. Станом на 2007 рік більш ніж 8,380,000 туристів відвідали Мальдіви.

maldives_rest

Відвідувачі Мальдівських островів не повинні подавати заяву на отримання візи, незалежно від країни їх походження, за умови наявності дійсного паспорта, підтвердження про подорож у майбутньому та грошові кошти для самозабезпечення під час перебування в країні.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Більшість відвідувачів прибувають до міжнародного аеропорту Мале, на острові Хулулє, поряд із столицею Мале. Аеропорт обслуговується польотами в Індію, Шрі-Ланку, Доху, Дубаї, Сінгапурі, Стамбулі, а також великими аеропортами Південно-Східної Азії, Європи. Аеропорт Ган, на південному атолі Адду, також кілька разів на тиждень здійснює міжнародний рейс до Мілану. British Airways пропонує прямі рейси на Мальдіви приблизно 2-3 рази на тиждень.

В даний час в країні налічується шість спадщин Мальдівських коралових мечетей.