Цінителям вина треба відвідати…

В багатьох країнах все ще тепло, а кількість туристів помітно скорочується. Крім того, ціна на проживання та авіапереліт знижуються.

В цей період року проходить збір винограду і виробництво вина, а це в свою чергу дозволяє дегустувати найсмачніші сорти напою, адже саме восени проводиться найбільша кількість винних свят.

Нижче подано країни, що ідеально підійдуть усім поціновувачам вина, які планують подорож восени.

Грузія

georgia_wine

Грузія є однією з найстаріших винних регіонів у світі. В родючих долинах і захисних схилах Закавказзя вирощували виноград та виробляли неолітне вино щонайменше 8000 років. Завдяки численним тисячоліттям виробництва вина в грузинській історії та його видатній економічній ролі традиції вина вважаються сплетеними та невіддільними від національної ідентичності. Серед найвідоміших грузинських виноробних регіонів – Кахеті, Картлі, Імерети, Рача-Лечхумі та Квемо Сванеті, Аджара та Абхазія.

Італія

italy_wine

Італія є домом для деяких найстаріших виноробних регіонів у світі. Італійські винні регіони відомі своїми багатими сортами вин. Італія, за якою слідує Іспанія та Франція, є найбільшим у світі виробником вина. Його внесок становить близько 45-50 мільйонів голів в рік і становить близько третини світового виробництва.

Не тільки італійське вино експортується по всьому світу, воно також надзвичайно популярне серед італійців.

Франція

france_wine

Франція є одним із найбільших виробників вина в світі. Французьке вино відоме з історії до VI століття до н.е. у багатьох регіонах Франції. Напої виготовляли від дорогих висококласних вин, проданих на міжнародному рівні, до більш скромних вин, які зазвичай спостерігалися лише у Франції, таких як маргатські вина, були в післявоєнний період.

Франція є джерелом багатьох сортів винограду: Cabernet Sauvignon, Chardonnay, Pinot noir, Sauvignon blanc, Syrah, які зараз висаджують у всьому світі, а також виноробні практики та стилі вина, які були прийняті в інших країнах, що виробляють. Незважаючи на те, що деякі виробники протягом останніх років отримали вигоду від зростання цін та збільшення попиту на деякі престижні вина з Бургундії та Бордо, французька виноробна галузь в цілому була під впливом зниження внутрішнього споживання, тоді як на міжнародному рівні вона повинна була конкурувати з посиленням успіху багатьох нових світових вин.

Іспанія

spain_wine

Іспанські вина – це вина, виготовлені в Іспанії. Іспанія є найбажанішою країною, яка вирощує вино і це є третій за величиною виробник вина у світі. Це пов’язано з дуже низькими врожаями та широкими відстанями старих лоз, висаджених на сухий, безплідний грунт, який зустрічається в багатьох іспанських винних регіонах.

У країні є велика кількість рідних сортів винограду, з понад 400 видів, висаджених по всій Іспанії, але 80 відсотків виноробства країни – лише з 20 винограду, включаючи червоні Tempranillo, Garnacha і Monastrell; білі Альбаріньо з Галичини, Паломіно, Арієн і Макабео; і три винограду кави Parellada, Xarel·lo та Macabeo.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Основні іспанські винні регіони включають Ріоха і Рібера-дель-Дуеро, які відомі своїми продуктами Tempranillo; Valdepeñas, п’яний від Unamuno і Hemingway, відомий високоякісним темпранільо за низькими цінами; Херес-де-ла-Фронтера, будинок збагаченого вина Sherry; Ріас Байксас у північно-західному регіоні Галичини, відомий своїми білими винами, виготовленими з Альбаріньо та Каталонії, що включає регіони Пенаде та регіони Кава, а також райони виробництва винограду.