Влада Іспанії обмежить відвідування деяких пляжів

Одним з найбільш унікальних в Іспанії є північно-західне узбережжя. Особливою популярністю тут користується національний парк Галісії, який включає в себе архіпелаги Сис, ОНБ, Сальвора і Кортегада. Незважаючи на заборони розбивати намети, розпалювати багаття і годувати представників місцевої фауни, туристи регулярно порушують правила, залишаючи після себе сміття і пошкодження. Ось чому місцева влада вирішила обмежити цього літа доступ до деяких пляжів.

bichspain

У 2019 влада дозволила доступ до кожного острову архіпелагу лише 2000 туристів в літній період і не більше 500 – протягом решти місяців.

У 2017 році Іспанія була другою за кількістю відвідувань країною в світі, реєструючи 82 мільйони туристів, які відзначили п’ятий рік поспіль рекордну кількість. Штаб-квартира Всесвітньої туристичної організації розташована в Мадриді.

Географічне положення Іспанії, популярні берегові лінії, різноманітні ландшафти, історична спадщина, яскрава культура і відмінна інфраструктура зробили міжнародну туристичну галузь країни однією з найбільших у світі. За останні п’ять десятиліть міжнародний туризм в Іспанії перетворився на другий за величиною у світі за витратами, що становить приблизно 40 мільярдів євро або близько 5% ВВП.

Кастилія і Леон – іспанський лідер у сільському туризмі, пов’язаний з його екологічною та архітектурною спадщиною. Іспанія також включає Балеарські острови в Середземному морі, Канарські острови в Атлантичному океані і ряд нежилих островів на середземноморській стороні Гібралтарської протоки, відомий як plazas de soberanía (“місця суверенітету”, або території під іспанською мовою), таких як острови Чаффарінас і Альхукемас. Півострів Vélez de la Gomera також вважається площею власності. Острів Альборн, розташований в Середземному морі між Іспанією і Північною Африкою, також перебуває під управлінням Іспанії, зокрема муніципалітетом Альмерія, Андалусія. Маленький острів Фазан в річці Бідасоа є іспано-французьким кондомініумом.

Материкова частина Іспанії – гірська країна, де переважають високі плато і гірські ланцюги. Після Піренеїв головними гірськими хребтами є Cordillera Cantábrica (Кантабрія), Sistema Ibérico (Іберійська система), Centrala Central (Центральна система), Montes de Toledo, Sierra Morena і Sistema Bético (Baetic System), найвища вершина якої 3,478-метрова висота (11,411 футів) Mulhacén, розташована в Сьєрра-Неваді, є найвищою висотою на Піренейському півострові. Найвищою точкою Іспанії є Тейде, активний вулкан на Канарських островах – 3 718 метрів. Meseta Central (часто перекладається як “Inner Plateau”) – це величезне плато в самому серці півострова Іспанії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Є кілька великих річок в Іспанії, таких як Тахо (Тахо), Ебро, Гвадіана, Дуро (Дуеро), Гвадалквівір, Жукар, Сегура, Турія і Мінью (Міньо). Алувіальні рівнини знаходяться вздовж узбережжя, найбільшим з яких є Гвадалквівір в Андалусії.