Визначено найкращий острів в світі

Ява

javaindonesia

Ява – це острів Індонезії є найпотужнішим островом світу. Столиця Індонезії, Джакарта, розташована на заході Ява. Велика частина індонезійської історії відбулася на Java. Це був центр потужних індуїстських буддійських імперій, ісламських султанатів та ядра колоніальних голландських східних індій. Тут розташовані чотири з восьми місць всесвітньої спадщини ЮНЕСКО: Національний парк Уюнг Кулон, Храм Боробудур, Храм Прамбанан і Сангіран Ранній Сайт.

В основному в результаті вивержень вулканів, Java є 13-м найбільшим островом у світі та п’ятим за розмірами в Індонезії. Ланцюг вулканічних гір утворює схід-захід хребта вздовж острова.

Острів Ява поділяється на чотири адміністративні провінції: Західна Ява, Центральна Ява, Східна Ява і Бантен, а також два спеціальні регіони: Джакарта і Джокьякарта.

“Туристи віддали перевагу Яві за водоспади, вулкани і пляжі з білим піском, а також стародавні храми і прекрасний сервіс в готелях”, – зазначає видання.

На другому і третьому місцях рейтингу розташувалися також індонезійські острови – Балі і Ломбок.

Балі

bali_island

Балі – це острів і провінція Індонезії, де проживає найбільша кількість індуського населення. У провінцію входить острів Балі та кілька менших сусідніх островів, зокрема Нуса Пеніда, Нуса Лембонган і Нуса Цендінген. Він розташований на самому західному кінці острова Малого Сунда, з Ява на захід і Ломбок на схід. Його столиця, Денпасар, розташована в південній частині острова. Балі є популярним туристичним напрямком, який спостерігав значне зростання туристів з 1980-х років. Бізнес, пов’язаний з туризмом, становить 80% своєї економіки. Острів відомий своїми високорозвинутими мистецтвами, включаючи традиційні та сучасні танці, скульптури, живопис, шкіра, металообробка та музику. Індонезійський міжнародний кінофестиваль проводиться щороку на Балі. У березні 2017 року TripAdvisor назвав “Балі” найвищим місцем у світі за нагородою “Traveler’s Choice”.

Балі є частиною Коралового трикутника, району з найвищим біорізноманіттям морських видів. Тільки в цьому районі можна знайти понад 500 рифових будівельних коралів. Для порівняння, це приблизно в 7 разів більше, ніж у всьому Карибському басейні.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Ломбок

lombok

Ломбо́к – острів з групи Малих Зондських островів, входить до складу індонезійскої провінції Західні Малі Зондські острови. Розташований за 35 кілометрів на схід від Балі. Острів омивається Індійським океаном з півдня і морем Балі, що відносять до Тихого океану, з півночі. Столицею острова є розташоване на західному узбережжі місто Матарам. Свою назву Ломбок отримав через форму острова, яка нагадує місцевий гострий перець «lombok».

Також в десятку увійшли Палаван у Філіппінах, Маврикій в Республіці Маврикій, Себу в Філіппінах, Парос у Греції і Тасманія в Австралії.