Визначено найкращі пам'ятки світу

Stasher онлайн-сервіс зберігання багажу склав список з 99 туристичних визначних пам'яток. При присвоєнні їм рейтингових очок аналітики враховували відгуки туристів, оцінки об'єктів розміщення на сайтах бронювання, транспортну доступність, рівень безпеки і кількість згадок в Instagram.

В першу п'ятірку крім площі Іспанії в Севільї увійшли гора Маттерхорн в Швейцарії, парк історичних реконструкцій Пюї-дю-Фу у Франції, Кордовська соборна мечеть в Іспанії, а також Велика мечеть шейха Зайда в Абу-Дабі (ОАЕ).

plazadeespanainseville.jpg (107.07 Kb)

Іспанська площа розташована в парку Марії Луїзи в Севільї. Збудована в 1928 році для іберо-американської експозиції 1929 року архітектури регіоналізму, змішуючи елементи стилів ренесансного відродження та мавританського відродження (нео-мудеяр) іспанської архітектури.

mountmatterhorninswitzerland.jpg (77.37 Kb)

Маттерхорн - гора Альп, що перетинає головний вододіл і кордон між Швейцарією та Італією. Це великий, майже симетричний пірамідальний пік у розширеному районі Монте-Роза в Пеннінських Альпах, вершина якого становить 4 478 метрів, що робить його одним з найвищих вершин в Альпах і Європі. Чотири круті грані, що піднімаються над оточуючими льодовиками, стикаються з чотирма точками компаса і розбиваються на хребти Хернлі, Фургген, Леоне(Лев) і Змут. Гора виходить на швейцарське містечко Церматт, у кантоні Вале, на північний схід і італійське місто Брейль-Червінія в долині Аоста на півдні. На схід від Маттерхорну проходить Теодульський перевал, головний прохід між двома долинами на північній і південній сторонах, а також торговельний шлях з часів римської епохи.

parkofhistoricalreconstructionsofpuy-de-fouinfrance.jpg (66.1 Kb)

Пюї-дю-Фу - це історичний тематичний парк в Les Epesses (між Шоле і Ла-Рош-сюр-Йон) у самому серці регіону Вандея Західної Франції. Парк приносить більше 2 мільйонів відвідувачів щороку, роблячи його другим за популярністю тематичним парком у Франції після Паризького Діснейленду.

cordobacathedralmosqueinspain.jpg (95.62 Kb)

Мечеть-собор Кордови також відома як Велика мечеть Кордови, чиє церковне ім'я - Кафедральний собор Успіння Богоматері - католицький собор єпархії Кордови, присвячений Успінню Діви Марії і розташована в іспанському регіоні Андалусії. Структура розглядається як один з найбільш досконалих пам'яток мавританської архітектури.

greatsheikhzayedmosqueinabudhabi.jpg (79.33 Kb)

Велика мечеть шейха Заїда розташована в Абу-Дабі, столиці Об'єднаних Арабських Еміратів. Найбільша мечеть в країні, вона є ключовим місцем поклоніння для щоденних молитов, зборів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

У десятку визначних пам'яток потрапили також музей Ван Гога в Амстердамі (Нідерланди), Блакитна лагуна в Ісландії, Акрополь в грецьких Афінах, будівля угорського парламенту в Будапешті і Національний парк Грейт-Смокі-Маунтінс в США.