В італійському національному парку будуть штрафувати за неналежне взуття

Під заборону потрапляють всі види відкритого взуття з ремінцями або на підборах, сандалі і сланці. Дане правило було введено після численних скарг, що поступають від гірничо-рятувальних підрозділів. Їх працівники втомилися надавати допомогу неправильно одягненим туристам, які опинилися в пастці на вузьких стежках мальовничих приморських сіл в північній Італії.

nationalparkofcincveauterre

Адміністрація національного парку Чінкве-Терре схвалила дане правило в рамках кампанії з інформування відвідувачів про правильну екіпіровку для походу по місцевих стежках. Туристи, котрі ігнорують цю заборону, можуть бути оштрафовані на суму від 50 до 2500 євро.

Національний парк Чинкве-Терре є першим національним парком Італії в 1999 році. Розташований в провінції Ла-Спеція, Лігурія, північна Італія, це найменший національний парк в Італії на 4,3 тис. жителів серед п’яти міст. На додаток до території міст Чінкве-Терре (Ріомаджоре, Манарола, Корнілія, Вернацца і Монтероссо-аль-Маре), національний парк Чинкве-Терре охоплює частини комун Леванто (Пунта Меско) і Ла Спеція (Захід сонця Кампілья). Чінкве-Терре було включено до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у 1997 році.

Колекція з п’яти міст на скелі на Лігурійському узбережжі, зв’язаних серією стежок, підкреслює делікатні відносини між людиною і навколишнім середовищем. Оскільки модифікація ландшафту є настільки життєво важливою для розвитку регіону та туристичної індустрії, Національний парк є важливим інструментом у збереженні та підтримці природного ландшафту, сприяючи сталому туризму, який є життєво важливим для економічного успіху Чінкве-Терре. Для досягнення своїх цілей Паркова організація заохочує розвиток відповідального туризму, здатного, таким чином, інвестувати в ідентичність місць і продуктів цієї території, і таким чином зберегти свою величезну спадщину тераси, що зараз знаходиться під загрозою зникнення.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

За останні три десятиліття відбулося значне зростання туризму, що, у свою чергу, дало нові економічні можливості для таких місць, як Cinque Terre. Екотуризм є галуззю промисловості з величезними перевагами, оскільки його метою є задоволення і оцінювання природного ландшафту екологічно свідомим чином. Для туристів часто очікується незаймана обстановка та інтерес до місцевого населення як частини цього ландшафту. У Чінкве-Терре найбільшою привабливістю для туристів є пішохідні стежки та пейзажі серед автентичних традиційних поселень. Цей соціокультурний елемент є важливим, оскільки він висвітлює спадщину і культуру мальовничих італійських сіл.