Місця, де можна спостерігати північне сяйво

lofoten_islands_norway

Лофотенські острови в Норвегії

Острови архіпелагу в Норвезькому морі відомі своїми природними умовами. У цьому районі є міцний ландшафт та унікальне освітлення. Ці острови давно служили для художників натхненням.

reykjavik_iceland

Рейк’явік в Ісландії

Рек’явік є столицею та найбільшим містом Ісландії. Місто є серцем культурної, економічної та державної діяльності Ісландії, і є популярним туристичним центром.

Це одне з найчистіших, найзеленіших та найбезпечніших міст світу.

harstad_norway

Харстад в Норвегії

Незважаючи на те, що місто розташоване на північ від Полярного кола, Харстад має підполярний океанічний клімат з відносно м’якою зимою і прохолодним літом. Харстад не має жорстокої зими, як у більшості місць на північ від Полярного кола, є захищеним від атлантичних галер гір на заході і охоплює основну частину скандинавських гір на сході.

Харстад знаходиться в середині зони аврори бореаліс і її часто можна побачити під час білих ночей.

torassieppi_finland

Торассіеппі в Фінляндії

Зимове село Торассіеппі користується ідиллічним розташуванням поруч із межами національного парку Паллас Іллас в північно-західному куточку фінської Лапландії.

spitsbergen_norway

Шпіцберген в Норвегії

Шпіцберген – це найбільший і єдиний постійно населений острів архіпелагу Свальбарда на півночі Норвегії. Острів має арктичний клімат, хоча з значно вищою температурою, ніж в інших місцях на однаковій широті. Флора виграє від довгого періоду північного сонця, що компенсує полярну ніч.

fairbanks_alaska_usa

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Фербанкс в Алясці, США

Місто Фербенкс і більша частина району Фейрбанкс є домом для багатьох визначних пам’яток та подій, які протягом року притягують відвідувачів з-за меж Аляски. Туризм в основному концентрується навколо зимового сезону, орієнтованого на північні вогні, різьблення на ріці та зимові види спорту.

iqaluit_canada

Ікалуїт в Канаді

Ікалуіт розташовано в горах Еверетт, що йдуть від входу Койджессі (Куюдзусі), на вході затоки Фробішер, на південно-східній частині острова Баффін.

Місто має полярний клімат під впливом холодних глибоких вод Лабрадорського потоку, недалеко від острова Баффін; це робить місто Ікалуіт холодним, навіть якщо місто знаходиться на південь від Полярного кола.

inari_finland

Інарі в Фінляндії

Інарі – найбільша, найбільш малонаселена комуніція Фінляндії, з чотирма офіційними мовами, більш ніж будь-яка інша в країні. Основними джерелами доходу є туризм, галузь обслуговування та холодне кліматичне тестування.

Найбільший у Фінляндії національний парк Лемменйокі частково розташований в Інарі, як і національний парк Урхо Кекконен. Велику частину муніципалітету позначають райони пустелі: Хаммастунтурі, Мотокатунтюрі, Пайстунтурі, Калдоайві, Вєцери та Царміньтурі.

Село Інарі – найпівнічніший курорт у Фінляндії.

kirkenes_norway

Кіркенес в Норвегії

Кіркенес – це містечко у м. Сір-Варенґер в окрузі Фінмарк, у дальній північно-східній частині Норвегії. Місто лежить на півострові вздовж Бокфьордена, рукою великого Варангерфьордена.

tromso_norway

Тромсе в Норвегії

Тромсе – це місто та муніципалітет у Тромс, Норвегія.

Поєднання сніжного покриву і сонячного світла часто створює інтенсивні умови освітлення з кінця лютого, доки тане сніг в низовині (як правило, наприкінці квітня). Через ці діаметрально різні умови освітлення взимку норвежці часто ділять на два сезони: Моркетід (полярна ніч) і Сейнвінтер (пізня зима).