Аеропорти, які надають безкоштовні тури

Нижче подано міжнародні аеропорти, що пропонують своїм пасажирам безкоштовні ознайомчі тури:

changi_singapore_airport

Аеропорт Чангі в Сінгапурі

В аеропорту Чангі в Сінгапурі у випадку, якщо до наступного рейсу в запасі 5-6 годин пасажири мають можливість безкоштовно відвідати 2 екскурсії з двома зупинками і познайомитись з країною. Одна з них – екскурсія по спадщині, яка проводиться 4 рази вдень, а інша – міські виначні пам’ятки – 2 рази в день.

Екскурсія – міські визначні пам’ятки – дозволить побачити архітектурний блиск минулого та сучасного Сінгапуру, де можна побачити колоніальні та культурні райони – Чайнатаун, Маленьку Індію, Кампонг Глем – з короткою зупинкою в парку Мерліон, де можна зробити фото з символом Сінгапуру. Друга зупинка розташована на Kampong Glam, одному з колоритних етнічних осередків Сінгапуру.

Екскурсія по місту покаже сучасний Сінгапур з короткою зупинкою в парку Мерліон, де можна отримати фотографію з історією Міста Лева, Мерліон, на фоні чудового міського пейзажу визначних пам’яток світового класу в їхніх нічних вогнях – Сінгапурі Flyer, Marina Bay Sands, Esplanade, усіх інших. Тут також пропонується ще одна коротка зупинка в садах біля затоки, де можна побачити чарівний Аватар, подібний до Supertrees.

hamad_doha_qatar_airport

Хамад в Доха, Катар

Поповнити кожен крок подорожі можна безкоштовною екскурсією по Доха, люб’язно наданою Qatar Airways та адміністрацією туризму Катару. Тут можна відвідати чотири основні орієнтири, зокрема: Перл-Катар – це кращі магазини та ресторани; культурне село Катара – можливість опинитися в центрі, присвяченому святкуванню мистецтва та спадщини; Souq Waqif – для традиційних ювелірних виробів, спецій та ремесел; і Музей ісламського мистецтва – це приголомшлива архітектура та прекрасний приморський парк.

Поїздка триває приблизно дві години та 45 хвилин, також можна відвідати Музей ісламського мистецтва, культурний центр Катара, Перл-Катар і Сук Вакіф.

Всі екскурсії супроводжує англомовний гід, а гостям надається пляшка мінеральної води.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Екскурсія доступна для клієнтів, які мають транзитний термін від 5 до 12 годин, і прибувають у Доху з 04:00 до 19:00 за місцевим часом (GMT +3).

incheon_seoul_south_korea_airport

Інчхон в Сеулі, Південна Корея

Програма Культурного туризму в аеропорту Інчхон проводиться англомовним гідом.

Майже всі екскурсійні програми безкоштовні, крім о 8:00 в місті Сеулі. Вартість буде становити 10 доларів для покриття витрат на їжу та вхідного внеску в Королівський палац.

ataturk_istanbul_turkey_airport

Міжнародний аеропорт Ататюрк в Стамбулі, Туреччина

Міжнародний аеропорт запропонує екскурсії по Стамбулу. Найбільшою популярністю користується “Стамбульський класичний тур” або можна насолоджуватися всесвітньо відомою турецькою кавою та дізнатись більше про історію “турецького кафе-трейла туру”.