Найкращі країни для святкування Нового року

Серед активних бронювань на святкування Нового року вже визначилися країни, які зацікавили найбільшу кількість туристів.

thailand

Лідером у списку бронювань на зимові свята виявився Тайланд.

Жителі Тайланду святкують настання нового року (Сонгкран) з 13 по 15 квітня, але останнім часом під впливом туристів грандіозні гуляння влаштовуються також з 31 грудня на 1 січня. Коли саме святкувати Новий рік туристи вирішують самостійно, але святкування тут завжди гучне і масштабне, з обов’язковим запуском небесних ліхтариків, національними тайськими танцями та різними шоу-програмами.

Крім того, новорічний відпочинок в тропічному Тайланді можна доповнити за допомогою цікавих морських екскурсій, наприклад на острова Самуї острова Ко Патонг і Ко Тао. На острові Самуї можна відвідати мальовничий водоспад Намуанг і храм Плай Лем.

Варто також скуштувати національні тайські страви, найпопулярніші з яких – фруктові риси з овочами, морепродукти на грилі та гострий суп з яблук.

dubai1

Також активно відбувається бронювання в ОАЕ.

Світський Новий рік, який відзначається в ніч на 1 січня, в ОАЕ святкують в основному для туристів і емігрантів. Готелі готують банкети з власними уявленнями та феєрверками, в магазинах починається період великих знижок, після святкування також можна відвідати торговий фестиваль.

У центрі найбільшого і самого розкішного міста Об’єднаних Арабських Еміратів, у Дубаї, біля знаменитого хмарочоса Бурдж-Халіфа, міська влада щорічно влаштовує фантастичний за красою салют. Також тут проходить серед пустелі феєричне Джумана-шоу. Це лазерні та піротехнічні спецефекти і чарівні вистави акторів, танцюристів, акробатів, коней та верблюдів.

Арабська зима відрізняється дуже комфортною температурою. Якщо гарна погода новорічні дні можна сміливо провести на пляжі, проте в середу і суботу тут жіночі дні, і вхід на пляж чоловікам суворо заборонено. Серед інших культурних особливостей життя Об’єднаних Арабських Еміратів, про які просто необхідно знати іноземцю, особливий дрес-код, який не дозволяє відкритого одягу, наявність сухого закону в деяких еміратах, необхідність обов’язково відповідати згодою на запрошення в гості та багато інших .

new_year

Також особливою популярністю у туристів користується Чехія.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Новорічні свята в Чехії славляться своїми широкими гуляннями, яскравими феєрверками, гостинною привітністю місцевого населення та захопленням численних туристів. Щорічно міста Чехії приймають тисячі гостей, готових брати участь прекрасному дійстві народження казки.

india

Дуже популярною для святкування новорічних свят є Індія.

Привертають увагу туристів не Тадж-Махал і священна річка Ганг, а піщані пляжі штату Гоа. Ця країна просто дивовижна у своєму різноманітті. В ньому переплелися безліч релігій, кланів, традицій та обрядів. Те, як святкують Новий рік в Індії, – яскравий приклад того, наскільки різним може бути одне й те ж свято. Тут проходять цілі карнавальні ходи, з властивим для Індії розмахом. На вулицях проводяться змагання стріл з лука, конкурси та ярмарки, запускають повітряні змії, ходять по вугіллю і стрибають через багаття.

Новорічними подарунками в Індії є солодощі, фрукти, напій. За індійською традицією, як пройде перший день Нового року, так і проведеш його залишок. Тому 1 січня всі індуси перебувають у прекрасному настрої, поводяться виключно ввічливо і правильно з близькими та оточуючими.