Ресторани світу з найбільш вишуканою їжею

restoran

Перше місце престижної премії The World’s 50 Best Bars 2017, що є аналогом «Оскара» в світовій коктейльній культурі, посів лондонський American Bar. Він розташований в готелі Savoy і вже майже 125 років вважається одним з культових місць для любителів випити. Кожен відвідувач American Bar, на думку експертів, зобов’язаний спробувати коктейль Hanky Panky, до складу якого входять вермут, джин і італійський трав’яний бальзам.

В п’ятірку кращих барів також увійшли Dandelyan в лондонському готелі Mondrian, The Nomad і The Dead Rabbit в Нью-Йорку, Connaught Bar в Лондоні.

Створений бар імпресаріо Райан Четіяуданаа a.k.a. пан Лян (найкращий бармен світу у 2015 році в казках коктейлю Spirited Awards), Dandelyan пропонує інноваційні напої та вишукані інтерпретації класики.

Бар NoMad випромінює святковість та теплоту класичної таверни в Нью-Йорку. Повсякденне меню, яке малює натхнення з традиційного тарифного паба, пов’язане зі стилем та основами The NoMad та Eleven Madison Park.

Ірландсько-американська таверна The Dead Rabbit, розташована за декілька хвилин від Уолл-стріт, є однією з найкращих у світі секретів ділових людей, що працюють у фінансовому районі Нью-Йорка.

Коктейльне меню Connaught Bar – це злиття традицій та інновацій з використанням ексклюзивних вин та обмежених тиражів шампанських вин, спиртних напоїв та лікерів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Крім цього сайт Trip Advisor, грунтуючись на відгуках туристів, назвав ресторани з найбільш вишуканою кухнею в світі. Очолює рейтинг The Black Swan в британському Олдстеде.

Відвідування даного закладу експерти називають «справжньою пригодою для смакових рецепторів». Ресторан, названий на честь чорного лебедя, має одну зірку Мішлен.

В ресторані The Black Swan гостей чекає поєднання дивовижних свіжих продуктів прямо з саду, поряд з особливими речами, які збережені від попередніх сезонів.

Серед кращих ресторанів також названі Le Manoiraux Quat’saisons в Оксфордширі, Maison Lameloise і L`AubergedeL`Ill у Франції. Також, в топ-25 потрапили заклади Праги, Греції, Іспанії, Індії, Італії, Португалії, Таїланду.