Найпопулярніше місто світу

bangkok

Фінансова компанія MasterCard провела аналіз міжнародних транзакцій приватних клієнтів і визначила найпопулярніше серед туристів місто світу, говориться на офіційному сайті платіжної системи.

ТОП-3 найпопулярніших міст світу

Експерти корпорації досліджували дані по 132 великих містах за минулий рік. Вони прийшли до висновку, що лідером за кількістю туристів став Бангкок: в 2016-му в столиці Таїланду зупинилися з ночівлею порядку 19,41 мільйона чоловік.

Другим у списку значиться Лондон з результатом 19,04 мільйона іноземців. Трійку замикає Париж: французьку столицю в 2016-м відвідали 15,45 мільйона мандрівників.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

ТОП-10 туристичних міст

У десятку кращих також увійшли Дубай, Сінгапур, Нью-Йорк, Сеул, Куала-Лумпур, Токіо і Стамбул. Лідером по приросту числа туристів в 2017-му, за прогнозами експертів, стане столиця Японії (12,2%), аутсайдерами – Сеул (0,4%) і Нью-Йорк (-2,4%). Відзначається, що відвідувачі Стамбула і Праги, яка входить до двадцятки найпопулярніших туристичних напрямків, найбільше витрачають на кафе і ресторани. Туристи, які прибули в Сеул і Лондон, лідирують за сумою витрат на шопінг. Бажаючі оглянути визначні пам’ятки Парижа і Мілана, як правило, більше інших платять за готелі та хостели.