Витрати про які навіть не підозрюють туристи, плануючи відпочинок

Британське поштове відділення Travel Money провело дослідження з метою з’ясувати, які саме витрати під час відпочинку за кордоном викликають найбільш бурхливу реакцію у туристів. Список очолили несподівані витрати при користуванні банківськими картами. Вони виявилися більш значними, ніж дорогі квитки в парки розваг, водні прогулянки, морозиво і їжа.

vytraty

Близько 67% батьків, які взяли участь в опитуванні про витрати на відпочинок за кордоном, зізналися, що відчували обурення через приховані витрати, що виникають при оплаті дебетовою карткою і при користуванні банкоматом. При цьому кожен десятий респондент, виявляється, навіть не підозрював про комісію при знятті коштів в банкоматі чужого банку.

Наступна стаття витрат на відпочинок, яка суттєво підриває сімейний бюджет це витрати на їжу та напої. В середньому, понад 42 $ йде тільки на морозиво. А на все харчування, якщо, звичайно, це не готельний «олл інклюзив» – близько 408 $. Ця сума становить більше половини загального бюджету поїздки.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Глава Post Office Travel Money Нік Бод заявив, що сім’ям які планують пляжний відпочинок необхідно ретельно планувати свій бюджет і контролювати витрати, щоб уникнути великої кількості непередбачених витрат. Таких як, наприклад, елементарні додаткові послуги на пляжі – може бути оренда лежаків чи парасольок або інші додаткові послуги. А ще важливо правильно зібрати валізу і не забути такі дрібниці як окуляри для плавання, відерця і лопатки для дітей. Зекономлені кошти завжди можна витратити на щось більш важливе і корисне, наприклад, на смачне вершкове морозиво чи піцу – радить фахівець.