Популярні курорти на Чорному морі в Херсонській області

Херсонська область також має в своєму розпорядженні багато місць, які варто відвідати хоча б раз. Адже, подорож Україною і відвідування кожного місця зокрема, дозволить побачити і відчути свої особливості і принади.

Отож, головні курорти Херсонської області: Залізний Порт, Лазурне, Скадовськ.

Залізний порт

zaliznyiportbich

Залізний Порт завдяки різноманіттю варіантів відпочинку став успішним і самодостатнім туристичним феноменом Херсонщини. Місто отримало велику кількість постійних мандрівників з різних міст України і не тільки. Багато шанувальників курорту щороку навідують це місце.

Курорт отримав статус молодіжного через наявність на ньому величезної кількості нічних закладів, клубів і дискотек, які перетворюють відпочинок молоді в цілодобовий веселий драйв.

Знайдеться тут місце і для спокійного відпочинку з дітьми, варто трохи віддалитися від берегової лінії, можна без особливих проблем знайти затишне місце для відпочинку в колі сім’ї чи дружньої компанії.

Особливою відмінністю Залізного Порту є вдале поєднання атмосфери сухих південних степів Таврії з вологим насиченим іонами свіжим морським повітрям. Температура води влітку в середньому від 20 до 23 градусів. Пляжі в Залізному порту чисті, піщані з ракушками і глибина в морі починається після 10 а то й 15 метрів мілкої води.

Також з Залізного Порту можна відвідати цілющий гейзер глибиною джерела 1575 метрів, а температурою 65 градусів протягом року. Зараз на базі гейзера з-під землі джерела облаштований басейн для прийняття цілющих ванн в яких температура складає від 45 до 50 градусів. Вода надзвичайно позитивно впливає на опорно-руховий апарат, крім того, у мандрівників з проблемами щитовидної залози після прийняття ван відчувається значне покращення і загалом вода позитивно впливає на заспокоєння нервової системи.

Лазурне

lazurnebich

Лазурне є невеличким курортним селищем на Чорному морі в Скадовському районі Херсонської області і в більшості орієнтоване на пляжний і сімейний відпочинок. Лазурне асоціюється у мандрівників, як відкрите море, пляжі з дрібним піском і справжня кавунова насолода.

Це унікальне місце знаходиться в оточені трьох соляних водойм: Чорне море, озеро Устрічне і Джарилгацька протока. Лазурне розташоване віддалено від великих міст, промислових центрів і транспортних вузлів більш ніж на сто кілометрів, тому це дає підставу вважати його курортом з екологічно чистими умовами а перебування потенційно корисним для здоров’я.

Скадовськ

skadovskbich

Скадовськ – прекрасне місто з ніжним кліматом і теплою водою надзвичайно популярне у туристів. Найкращий час для відвідування Скадовська – літній період. Місто розташоване на узбережжі Джарилгацької затоки і є дуже привабливим для відпочинку. Влітку температура води досягає +28 градусів, що створює ідеальні умови для відпочинку з дітьми.

Сезон курортного відпочинку у Скадовську починається наприкінці весни і закінчується пізно восени, що дозволяє обрати для себе оптимальний період.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Недарма Скадовськ вважається одним з найкращих лікувальних центрів для дітей, адже сюди щороку приїжджає велика кількість дітей України а також інших держав.

Чудовий клімат, тепла солона мінеральна вода, наявність йоду в повітрі надає можливість не тільки відмінно провести час, а й відновити здоров’я.