Поради туристам як заснути в готелі

Згідно з дослідженням проведеним спеціалістами, недостаток сну є основною проблемою для мандрівників, особливо на самому початку поїздки. Такий стан фахівці називають «ефектом першої ночі». Всім мандрівникам, які зазнають такий стан експерти дали кілька порад.

badhotel

По-перше, в номері рекомендовано створити комфортну і розслабляючу атмосферу, починаючи з постільних речей. Також ні в якому разі не варто користуватись інтернетом в ліжку, а тим паче виконувати роботу . Доведено, дана звичка призведе до того, що мозок буде асоціювати ліжко з місцем роботи.

По-друге, заснути допоможе теплий душ або ванна перед сном і невелике зниження температури в номері. Найбільш комфортною для сну експерти називають позначку термометра величиною 18 градусів.

Ще одна порада стосується гаджетів. Занадто велика кількість часу, проведена ввечері біля екрану пристрою, шкідлива. Блакитна палітра світла від гаджета обманює наш мозок, ніби зараз денний час. Крім освітлення, більшість пристроїв змушує людину переживати. В основному – через повідомлення в соціальних мережах і електронні листи з роботи.

Справитися з «ефектом першої ночі» також допоможе засування щільно шторів на вікнах і повна темрява в кімнаті. І заключна порада від фахівців – розслабляюча музика перед сном замість новин по телевізору. На думку експертів, музика має прямий вплив на парасимпатичну нервову систему, яка як раз і допомагає тілу розслабитися і підготуватися до сну. Музика також має здатність уповільнювати частоту серцевих скорочень і дихання, знижувати артеріальний тиск і змушує м’язи розслабитися.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Експерти констатують факт про те, що чотирьом з п’яти туристів важко заснути поза домом. Тому їм необхідно вжити всіх заходів, щоб впоратися з безсонням. Хороший нічний сон забезпечує свіжість на цілий день, покращує концентрацію, впевненість в собі і настрій, що безпосередньо впливає на загальний стан людини в поїздці.