Відпочинок в Єгипті подорожчає

Єгипетський міністр туризму Ранія Машат заявила про запуск в країні нової системи класифікації об'єктів розміщення. Тепер готельний сектор Єгипту, який раніше працював без належного контролю послуг і санітарних норм, перейде на міжнародні стандарти. За словами чиновника, оновлення відбувається вперше за 13 років, а його причиною є посилення конкуренції з боку інших туристичних напрямків.

egiptsity.jpg (161.84 Kb)

Згідно з новими правилами, в Єгипті всі готелі, які претендують на «зірки» повинні забезпечувати для своїх постояльців подачу чистої води, безпеку продуктів харчування, дотримання норм гігієни і санітарії в номерах і в місцях громадського користування, а саме в холах, ресторанах, барах, басейнах і на дитячих майданчиках.

egipthotel.jpg (139.17 Kb)

До переліку стандартів також увійшли послуги Wi-Fi на всій території готелю, використання екологічних матеріалів і сонячної енергії для захисту навколишнього середовища, зелені насадження, організація розваг і умов для занять спортом або фітнесом. Нові правила передбачають створення в готелях інфраструктури для відпочинку маломобільних туристів, маленьких дітей і літніх людей. Крім того, в системі класифікації готельного сектора Єгипту з'явилися нові види готелів. До них відносяться luxury-готелі, еко-готелі, бутік-готелі та апарт-готелі. Так само, як і стандартні об'єкти розміщення, вони будуть оцінюватися зірками від 1 до 5. Представники готельного бізнесу і сама влада відзначають, що введення нових стандартів неминуче призведе до зростання цін на розміщення. Готелям доведеться піднімати ціни, щоб провести модернізацію. Готельєри констатують факт, що близько 80% курортних об'єктів Єгипту не мають коштів на оновлення. Тому швидкий перехід на міжнародні стандарти в країні не очікується. До того ж влада поки не має наміру застосовувати штрафні санкції до тих, хто не проходить класифікацію.

egiptpalma.jpg (132.29 Kb)

Деякі спостерігачі взагалі вважають, що заява про нові стандарти зараз виглядає просто як PR-хід напередодні зимового сезону-2020 року, зроблений щоб пустити пил в очі іноземних ринків.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Єгипет незмінно залишається одним з найбільш популярних туристичних напрямків. М'який клімат круглий рік, екзотичний оазис, просторі піщані пляжі приваблюють все більше бажаючих влаштувати собі королівський відпочинок в Єгипті - країні Богів і фараонів.