Відпочинок в Єгипті подорожчає

Єгипетський міністр туризму Ранія Машат заявила про запуск в країні нової системи класифікації об’єктів розміщення. Тепер готельний сектор Єгипту, який раніше працював без належного контролю послуг і санітарних норм, перейде на міжнародні стандарти. За словами чиновника, оновлення відбувається вперше за 13 років, а його причиною є посилення конкуренції з боку інших туристичних напрямків.

egiptsity

Згідно з новими правилами, в Єгипті всі готелі, які претендують на «зірки» повинні забезпечувати для своїх постояльців подачу чистої води, безпеку продуктів харчування, дотримання норм гігієни і санітарії в номерах і в місцях громадського користування, а саме в холах, ресторанах, барах, басейнах і на дитячих майданчиках.

egipthotel

До переліку стандартів також увійшли послуги Wi-Fi на всій території готелю, використання екологічних матеріалів і сонячної енергії для захисту навколишнього середовища, зелені насадження, організація розваг і умов для занять спортом або фітнесом. Нові правила передбачають створення в готелях інфраструктури для відпочинку маломобільних туристів, маленьких дітей і літніх людей. Крім того, в системі класифікації готельного сектора Єгипту з’явилися нові види готелів. До них відносяться luxury-готелі, еко-готелі, бутік-готелі та апарт-готелі. Так само, як і стандартні об’єкти розміщення, вони будуть оцінюватися зірками від 1 до 5. Представники готельного бізнесу і сама влада відзначають, що введення нових стандартів неминуче призведе до зростання цін на розміщення. Готелям доведеться піднімати ціни, щоб провести модернізацію. Готельєри констатують факт, що близько 80% курортних об’єктів Єгипту не мають коштів на оновлення. Тому швидкий перехід на міжнародні стандарти в країні не очікується. До того ж влада поки не має наміру застосовувати штрафні санкції до тих, хто не проходить класифікацію.

egiptpalma

Деякі спостерігачі взагалі вважають, що заява про нові стандарти зараз виглядає просто як PR-хід напередодні зимового сезону-2020 року, зроблений щоб пустити пил в очі іноземних ринків.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Єгипет незмінно залишається одним з найбільш популярних туристичних напрямків. М’який клімат круглий рік, екзотичний оазис, просторі піщані пляжі приваблюють все більше бажаючих влаштувати собі королівський відпочинок в Єгипті – країні Богів і фараонів.