Готелі Єгипту запрацюють за новими стандартами

За новими правилами, кожен готель в Єгипті, який претендує на “зірки”, повинен забезпечити своїм жителям безпеку перебування, включаючи подачу чистої води, безпеку продуктів харчування, гігієну і санітарію – як в номерах, так і в місцях громадського користування: холи, ресторани і бари, басейни, дитячі майданчики. Також, готелі зобов’язані надавати своїм гостям послуги Wi-Fi на всій території готелю, використовувати сонячну енергію для захисту навколишнього середовища, забезпечити висадку зелених насаджень, а також передбачити розважальні послуги та створити умови для занять спортом або фітнесом.

egyptresort

Як пояснив місцевим ЗМІ начальник відділу готельних послуг міністерства туризму Маджид Фаузі, реалізація нових стандартів “веде до посилення конкуренції єгипетського готельного сектору” і покликана “збільшити” туристичний трафік на основних курортах.

За словами чиновника, готелі будуть заново оцінюватися відповідно до нових стандартів і можуть оголосити про свої зірки тільки після відповідної обов’язкової атестації.

Туризм є одним з найважливіших секторів економіки Єгипту. У 2008 році Єгипет відвідало понад 12,8 міліонів туристів, що забезпечило доходи в країну майже в 11 міліардів доларів. У туристичному секторі працює близько 12% трудових ресурсів Єгипту.

Некрополь Гізи є однією з найвідоміших туристичних пам’яток Єгипту – це єдине з семи чудес Стародавнього Світу, що ще існує. Єгипетські пляжі на Середземномор’ї та Червоному морі, які простягаються на понад 3000 кілометрів, також є надзвичано популярними туристичними напрямками: пляжі затоки Акаба, Сафага, Шарм-ель-Шейх, Хургада, Луксор, Дахаб, Рас-Сідр і Марса-Алам є найбільш популярними місцями у туристів.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Крім того, Єгипет має одну з найдовших історій будь-якої країни, простежуючи свою спадщину до VI – IV тисячоліть до нашої ери. По праву країна вважається колискою цивілізації. Стародавній Єгипет бачив деякі з найбільш ранніх подій письма, сільського господарства, урбанізації, організованої релігії та центрального уряду. Знакові пам’ятники, такі як некрополь Гізи і його великий сфінкс, а також руїни Мемфіса, Фіви, Карнак і Долина царів, відображають цю спадщину і залишаються значним напрямком наукового та громадського інтересу. Довга і багата культурна спадщина Єгипту є невід’ємною частиною його національної ідентичності, яка пережила і часто асимілювалася різними іноземними впливами, включаючи грецьку, перську, римську, арабську, турецьку і нубійську. Єгипет був раннім і важливим центром християнства, але в значній мірі був ісламізованим у сьомому столітті і залишається переважно мусульманською країною, хоча і з значною християнською меншиною.