Відпочинок на морі у 2020 році

Затока

zatokabich

Затока є одним з найбільш відомих курортів Чорного моря завдяки зручному розміщенню, піщаному пляжу і мілководдю. Сюди щороку приїжджають туристи з усієї України, Молдови, Білорусі і інших країн.

Коблеве

kobleve

Коблеве є унікальним курортом України, незважаючи на те, що знаходиться в невеличкому селі Березанського району Миколаївської області. Більшість мандрівників обирають для відпочинку цей курорт за те, що тут ніколи не буває нудно як дітям так і дорослим.

Грибівка

grybivkabich

Грибівка — курорт на Чорному морі в Овідіопольському районі Одеської області. Туристи вибирають курорт через розвинену інфраструктуру. Тут можна відвідати луна-парк і дитячі атракціони. Дорослі можуть завітати в бари чи кафе, зайнятись рибною ловлею, прогулятись на катерах і яхтах, водних мотоциклах. Курорт розвивається в напрямку елітного відпочинку.

Чорноморськ

chornomorsk

Курорт Чорноморськ — місто обласного значення в Одеській області у якому швидкими темпами розвивається пляжний туризм. Особлива увага надається проведенню дозвілля та відпочинку. Літній сезон триває з травня по жовтень і кількість населення в цей час потроюється.

Кароліно Бугаз

karolinobugasbich

Кароліно-Бугаз — причорноморський курорт, який розмежовує Чорне море із Дністровським лиманом. Відпочинок тут завжди вважався елітним завдяки віддаленості від індустріальних центрів і повній відсутності промислових підприємств. Кароліно-Бугаз є одним з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському побережжі.

Сергіївка

sergiivkabich

Курорт Сергіївка знаходиться в Одеській області, де розташований великий кліматичний курорт. Важливим лікувальним фактором курорту є вода Шаболатського лиману, яка з давніх-давен використовувалася в лікувальних цілях. За фізико-хімічними властивостями мулові лікувальні грязі Шаболатського лиману в кілька разів перевершують показники лікувальних грязей інших курортів.

Скадовськ

skadovskbich

Курорт Скадовськ – є не тільки прекрасним містом з ніжним кліматом і теплою водою але й дуже популярним у туристів. Сезон курортного відпочинку у Скадовську починається наприкінці весни і закінчується пізно восени, що дозволяє обрати для себе оптимальний період.

Ізмаїл

izmail

Курортне місто Ізмаїл розташований в одному з найкрасивіших районів Одеської області. Місцевість вважається однією з найтепліших приморських курортів. Дістатися до Ізмаїла можна будь-яким видом наземного і річкового транспорту а також літаком.

Рибаківка

rybakivkabich

Курорт Рибаківка розташований в Березанському районі Миколаївської області де екологічно чиста зона на узбережжі Чорного моря поза великими населеними пунктами, далеко від будь-яких промислових об’єктів на березі моря.

Очаків

ochskaivbich

Курорт Очаків знаходиться в Миколаївській області. Піщані пляжі курорту мають пологе дно і тягнуться вздовж усього узбережжя. Тут збереглося багато ресурсів мінеральних вод і лікувальних грязей. Узбережжя моря в районі Очакова унікальне своїми природними об’єктами. Тут багато мальовничих обривів, піщані коси і мілководні затоки, в яких прекрасно прогрівається вода.

Залізний порт

zaliznyiportbich

Залізний Порт завдяки різноманіттю варіантів відпочинку став успішним і самодостатнім туристичним феноменом Херсонщини. Місто отримало велику кількість постійних відпочиваючих з різних міст України і не тільки. Особливою відмінністю Залізного Порту є вдале поєднання атмосфери сухих південних степів Таврії з вологим насиченим іонами свіжим морським повітрям.

Кирилівка

kyrylivka

Курорт Кирилівка в Запорізькій області вже давно здобув статус улюбленого місця відпочинку на Азовському морі для великої кількості мандрівників і недарма. Ця екологічно-чиста зона пропонує відпочинок на різний смак від спокійного сімейного до бурхливого молодіжного. Крім того, сюди можна приїхати з лікувальною метою і не пошкодувати.

Бердянськ

berdiansk

Курорт Бердянськ туристи люблять за: ніжне сонце, тепле море, білі піщані пляжі. Туристи щороку приїжджають в Бердянськ з різних куточків України і не тільки. Крім чудових умов для відпочинку на морі курорт Бердянська пропонує прогулянки містом, яке має в своєму арсеналі багато цікавого.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Бердянська коса вважається перлиною міста і унікальність її полягає в тому, що вона вміщує в собі поєднання цивілізації з первозданною природою.