Названо країни і міста, які готові платити за переїзд на ПМЖ

Британське видання склало список кращих місць для переїзду на постійне місце проживання, крім того влада цих міст готова доплатити за це новим мешканцям.

Кандела

kandela

Відкриває перелік італійське місто Кандела. Цей крихітний населений пункт в Апулії після того, як число його жителів скоротилося майже в 3 рази з 8 000 до 2 700 осіб, став пропонувати всім бажаючим до 2 000 євро за переїзд. Величина винагороди залежить від того, з ким саме ви переїжджаєте. Для одиноких резидентів сума складе 800 євро, для пар – вже 1 200 євро, до 1 800 євро обіцяно сім’ям з трьох осіб і 2 000 євро – сім’ям з чотирьох чоловік. Правда, новим городянам доведеться вкластися в покупку будинку і мати річний дохід не менше 7 500 євро.

Місто знаходиться прямо на перехресті трьох чудових італійських регіонів: Кампанія, Базіліката і Молізе. Місцеві жителі Кандела відкриті і привітні, щасливі бачити нових жителів. Деякі з кращих пляжів Апулії всього в годині їзди від міста, а “trasonna” – довга алея шириною 35 сантиметрів перетворилася на туристичну визначну пам’ятку. Горді місцеві жителі стверджують, що це найвужча алея в Італії.

Кандела отримала дорогий ремонт і виглядає блискучою і новою. Відновлені старі палаццо, вулиці і площі тепер відкриті для екскурсій. Суспільні гроші використовуються для фінансування фольклорних костюмованих вечірок, вражаючих фестивалів, щоб повернути давні традиції.

Пропозиція підійде не всім, швидше за все лише тим, хто не любить життя в великому місті, а любить усамітнення і тишу, а також тим, хто віддалено працює. Оскільки місто дуже маленьке і судячи з відтоку жителів, з роботою там буде важкувато.

Сицилія

sytsyliia

Наступною у списку є Сицилія. Адміністрація цього італійського острова хоч і не пропонує винагороду за переїзд, зате дозволяє придбати будинок за 1 євро. Умова переїзду досить проста – за три роки витратити не менше 15 тисяч євро на ремонт придбаного житла.

Острів Антикітер

antykiterislands

Греція також пропонує привабливий варіант для охочих змінити прописку. Через відтік молодого населення з острова Антикітера, розташованого в Іонічному морі між островами Критом і Китіра, обіцяє переїжджаючим винагороду в розмірі 500 євро на місяць. Така допомога буде виплачуватися протягом трьох років. На даний момент на віддаленому острові проживає всього 24 людини, а влітку його населення збільшується до 40 осіб. До слова, з Антикітера до Афін можна дістатися за 45 хвилин. По воді або по повітрю? Ось у чому питання.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

І ще одна пропозиція для тих, хто шукає місце для свого нового будинку. Муніципалітет чилійського міста Сантьяго готовий роздати всім приїжджим по 40 тисяч доларів. Крім грошової суми, міська влада обіцяє подати річну робочу візу і забезпечити робоче місце. Місцевий уряд сподівається, що резиденти з інших країн допоможуть розвитку бізнесу.