Де дешевше у вересні?

Для туристів, яких цікавить ціна проживання в готелі сайт Trivago опублікував свій щомісячний звіт про вартість проживання в готелях світу. У більшості європейських столиць у вересні 2019 року спостерігалося зростання вартості нічлігу. Цю інформацію опубліковано на Travel Daily News.

hotelbad

Найбільш суттєве зростання цін на проживання в готелі протягом вересня зафіксовано в Берліні. Середня вартість стандартного двомісного номера в столиці Німеччини досягла 129 євро за ніч, що на 42% більше, ніж в серпні. Практично таке ж подорожчання у вересні характерно і для Мадрида, де середньозважена ніч в готелі обійдеться в 111 євро. Це на 40% більше, ніж минулого місяця.

Досить сильно зросли ціни в готелях Парижа. Доба проживання тут подорожчала на 39%, досягнувши 173 євро за стандартний двомісний номер. Рим і Брюссель відзначилися зростанням ціни в порівнянні з попереднім місяцем на 26% і 25% відповідно. За ніч проживання в італійській столиці потрібно оплатити в середньому 115 євро, а в столиці Бельгії – 113 євро.

Проте є і хороші новини, серед міст світу знайшлися і ті, в яких готелі в вересні стали дешевшими. Найзначнішим падінням цін може похвалитися Гонконг: за стандарт на двох мандрівники платять в середньому 93 євро, що на 18% менше ціни в серпні місяці. Скоріш за все, причиною зниження вартості житла стали акції протесту в Гонконзі, які і надалі продовжуються. На 12% впали ціни на житло в Сеулі, де номери в середньому вартують 94 євро на добу.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Аналітики Trivago порівняли ціни і в річному обчисленні. Найбільш різке зниження вартості розміщення в порівнянні з вереснем 2018 року зафіксовано в Рейк’явіку – до 131 євро за ніч. Роком раніше місцеві готелі обходилися мандрівникам на 23% дорожче від попереднього. До переліку дешевших для проживання також потрапили готелі Лісабона (-12%) і Відня (- 7%). Сьогодні проживання в португальській і австрійській столицях обходиться в середньому відповідно 107 і 116 євро. Найбільш помітний ріст цін на готелі в порівнянні з минулим роком виявився в Брюсселі (+ 16%) і Стамбулі (+ 13%), тобто, 113 і 72 євро відповідно.