Лоукостер Wizz Air надає квитки для українських біженців. Як оформити?

poliot1.jpg (88.2 Kb)

Компанія надає 100 тисяч безкоштовних місць на короткомагістральних рейсах, які вилітають з сусідніх країн України (Польща, Словаччина, Угорщина та Румунія) у березні. Оформити квитки можна, доки є місця на обрані рейси, які вилітають у березні цього року.

Оформити квиток можна на сайті авіаперевізника, зазначивши номер українського паспорта.

У вартість входить одне місце ручної поклажі (розміром не більше 40х30х20 см). Валізи і кожне місце багажу та додаткові послуги оплачують додатково.

Міста Польщі, з яких можна вилетіти на літаках Wizz Air: Ґданськ, Катовіце, Краків, Варшава, Вроцлав. Міста Румунії, з яких можна вилетіти на літаках Wizz Air: Бухарест, Ясси, Крайова, Клуж-Напока, Сибін, Тімішоара, Тиргу-Муреш. З Угорщини: Будапешт і Дебрецен, зі Словаччини - Братислава.

Компанія зазначила, що чимало біженців уже приїжджають до країн, у яких працює перевізник і можуть опинитися в інших місцях, тому пропонує рятувальний тариф 29,99 євро та 69,99 євро на всі інші рейси. Забронювати квиток можна, вказавши дійсний номер паспорта України.Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!