Карпати чекають: місця, які варто відвідати влітку

Унікальність українських Карпат просто вражає, адже щоразу мандруючи в цей прекрасний край, можна відкрити щось нове й незвідане. Дивовижні гори, повноводні ріки, безкраї полонини – все це дозволяє відпочити тілом і душею, та просто забутись на декілька днів. Чисте повітря, наповнене ароматом гірських квітів п’янить та затьмарює розум. Кожен куточок Карпат вражає своїми красотами. Тож, сьогодні ми поговоримо про найкрасивіші місця Карпат.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Говерла

goverla_ukraine

Туристам, які бажають побачити Карпати варто починати саме з Говерли. Найвідоміша і навища гора країни, її вершина дуже зручна і з невеликого плоского майданчика відкриваються назвичайні величні краєвиди.

Скелі Довбуша

skeli_dovbusha_ukraine

Саме тут природою створено могутні й мудрі форми Скелі Довбуша. Обриси величезних скель і гігантських каменів по формі нагадують незвичні образи фантастичних істот. Згідно з легендою кожна скеля відображає частину тіла національного героя Олекси Довбуша.

Свидовецький хребет

svydovetskyi_khrebet_ukraine

Місце озер, гірських букових лісів, зеленіючих пасовищ і барвистих гір – хребет Свидівець – один з найбільш мальовничих панорам у Карпатах. З кожним кроком відкриваються нові панорами, які так і хочеться зафіксувати на фотоапараті.

Туристичні маршрути по Свидовецькому хребті зацікавлять любителів активного відпочинку і тих хто полюбляє насолоджуватись неймовірною красою Українських Карпат.

Гора Вухатий Камінь

vukhatyi_kamin_ukraine

Схили гори Вухатий Камінь надзвичайно мальовничі. Панорами, які відкриваються звідси, такі бажані для цінителів природної краси. Вухатий Камінь увійшов до числа найбільш популярних туристичних маршрути.

Гора Шпиці

gora_shpytsi

Гора Шпиці манить до себе негоду, тут досить часто йдуть дощі. Шпиці захоплюють скелями химерної форми. Якщо потрапити сюди в хорошу погоду, можна побачити приголомшливі панорами. Звідси видно велич гір: Бребенескул, Вухатий Камінь, Дземброня, Туркул, Петрос і Говерла.

Дземброня

dzembronia_ukraine

Дземброня – це найвисокогірніше село України з найкрасивішою горою. Дорога сюди не найлегша, але вона вартує цього. Найкраще місце щоб сховатися від світу і втекти від цивілізації. Звідси починаються найбільш популярні маршрути по Чорногорі.

Парк «Сколівські Бескиди»

park_skolivski_beskydy_ukraine

Гірський масив розташований між трьома карпатськими річками – Стрий, Опір і Мізунка . Величезні буки, стародавні смереки і ялиці ростуть вже більше сотні років і надають приємну прохолоду. Тут можна побачити рідкісні тварини, чарівні водоспади, історико-культурний заповідник «Тустань», мінеральні джерела.

Полонина Боржава

polonyna_borzhava

Полонини Боржави – це сонячні неосяжні простори, зелені гори з найвищою вешиною горою Стрий, які дарують красиві пейзажі.

Боржава вважається одним з кращих місць для піших походів. Тут можна подорожувати по-простому, з наметом за плечима, чи поселитися в дерев’яних котеджах.

Криворівня

kryvorivnia_ukraine

Маленьке гуцульське село дозволить відчути іншу реальність. Відчуття чарівної місцевості, де тече річка навколо якої розміщені гори. Чудові пейзажі, які ще не встигла зіпсувати цивілізація.

Вражає? Але це ще не все, що можна побачити в Карпатах. У наступній частині статті ми продовжимо свою подорож та відвідаємо загадкові печери, неймовірні водоспади, озера та багато іншого.

Скільки б Ви не приїжджали в Карпати, щоб Ви не бачили кожного разу, але неймовірність гір захоплює. Тому, продовжуємо відкривати мальовничі куточки та місця Карпат, і відправляємося в подорож далі. Попереду ще безліч цікавого.

Озеро Синевир

ozero_synevyr_ukraine

Найвідоміше озеро країни Синевир – карпатська перлина, природне диво українських Карпат, яке постійно приймає тисячі людей. Озеро одне з найпопулярніших визначних пам’яток Карпат. Посередині озера розмістився, немов зіниця блакитного ока, невеликий острівець площею усього кілька метрів. Звідси і народна назва Синевиру – Морське око.

Скеля Карстовий міст

skelia_karstovyi_mist_ukraine

Скеля Карстовий міст, дуже майстерно виточена морем. Добратися до цього місця можна тільки пішки – дороги до фантастичної скелі немає. Проте подорож буде дуже цікавою і пролягає через Карпатський біосферний заповідник.

Печера Молочний камінь

pechera_molochnyi_kamin_ukraine

Головна прикраса печери це химерні сталактити, які складаються з захоплюючих візерунків. Їх протягом століть створював білий вапняний розчин, який стікав по стінах печери. Відвідувати печеру Молочний камінь краще з провідником,я кий допоможе дізнатися таємниці печери.

Печера Попелюшка

pechera_popeliushka_ukraine

Печера Попелюшка тривалий час була невідомою через непримітний вхід. Відкривши завісу таємничості, можна побачили ціле підземне царство. Ггіпсова печера третя у світі за площею. Множинні лабіринти, величезні печерні зали і цілі підземні озера постали у всій своїй красі, коли частина вод зійшла.

Водоспад Шипіт

vodospad_shypit_ukraine

Водоспад Шипіт незабутня прикраса Карпат, що виблискую у променях сонця. Це найбільш повноводний водоспад Закарпаття. Найкращий час відвідування водоспаду весна та літо, коли ріки перетворюються у кришталево чисті потоки води.

Мінеральні джерела Східниці

skhidnytsia_ukraine

Мінеральні джерела Східниці – не тільки захоплюють красою, а ще й оздоровлюють. Ця чудова місцевість вважається найбільшим осередком джерел в Європі: тут близько 40 джерел.

Драгобратський водоспад і озеро Герешаска

ozero_gereshaska

Озеро Герешаска дивовижної форми зверху дивиться на каскадний Драгобратський водоспад, що скидає свої води із 7-метрової висоти.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Озеро з водоспадом є прекрасним природнім дуетом, які зачаровують своєю красою.

Манявський водоспад

maniavskyi_vodospad_ukraine_

Манявський водоспад – бурхливі каскади падають вниз по обривистих скелях. Місцевість навколо 18-метрового водоспаду живописна і оповита безліччю таємниць, і легенд.

Озеро Несамовите

ozero_nesamovyte_ukraine

Озеро Несамовите,перлина Карпат, на висоті 1750 метрів. Мальовниче озеро льодовикового походження своїми виглядом нагадує Антарктиду. Існує легенда, що на дні озера знайшли спокій грішні душі. Тому не можна в ньому купатися або кидати каміння.

Побачили і відкрили ми з Вами багато унікальних, незабутніх та захоплюючих місць в українських Карпатах. Побувавши тут хоча б раз, Ви захочете повертатися знову і знову, адже гори притягують до себе таємничістю і недоторканістю.

Це далеко не всі живописні місця в Карпатах. Перелік природних красот цього краю можна доповнювати нескінченно. Тож, плануючи відпустку, не забудьте навідатися в Карпати.