Карпати чекають: місця, які варто відвідати влітку 2020

Унікальність українських Карпат просто вражає, адже щоразу мандруючи в цей прекрасний край, можна відкрити щось нове й незвідане. Дивовижні гори, повноводні ріки, безкраї полонини – все це дозволяє відпочити тілом і душею, та просто забутись на декілька днів. Чисте повітря, наповнене ароматом гірських квітів п’янить та затьмарює розум. Кожен куточок Карпат вражає своїми красотами. Тож, сьогодні ми поговоримо про найкрасивіші місця Карпат.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Говерла

goverla_ukraine.jpg (108.44 Kb)

Туристам, які бажають побачити Карпати варто починати саме з Говерли. Найвідоміша і навища гора країни, її вершина дуже зручна і з невеликого плоского майданчика відкриваються назвичайні величні краєвиди.

Скелі Довбуша

skeli_dovbusha_ukraine.jpg (162.36 Kb)

Саме тут природою створено могутні й мудрі форми Скелі Довбуша. Обриси величезних скель і гігантських каменів по формі нагадують незвичні образи фантастичних істот. Згідно з легендою кожна скеля відображає частину тіла національного героя Олекси Довбуша.

Свидовецький хребет

svydovetskyi_khrebet_ukraine.jpg (55.93 Kb)

Місце озер, гірських букових лісів, зеленіючих пасовищ і барвистих гір - хребет Свидівець – один з найбільш мальовничих панорам у Карпатах. З кожним кроком відкриваються нові панорами, які так і хочеться зафіксувати на фотоапараті.

Туристичні маршрути по Свидовецькому хребті зацікавлять любителів активного відпочинку і тих хто полюбляє насолоджуватись неймовірною красою Українських Карпат.

Гора Вухатий Камінь

vukhatyi_kamin_ukraine.jpg (124. Kb)

Схили гори Вухатий Камінь надзвичайно мальовничі. Панорами, які відкриваються звідси, такі бажані для цінителів природної краси. Вухатий Камінь увійшов до числа найбільш популярних туристичних маршрути.

Гора Шпиці

gora_shpytsi.jpg (107.21 Kb)

Гора Шпиці манить до себе негоду, тут досить часто йдуть дощі. Шпиці захоплюють скелями химерної форми. Якщо потрапити сюди в хорошу погоду, можна побачити приголомшливі панорами. Звідси видно велич гір: Бребенескул, Вухатий Камінь, Дземброня, Туркул, Петрос і Говерла.

Дземброня

dzembronia_ukraine.jpg (73.11 Kb)

Дземброня – це найвисокогірніше село України з найкрасивішою горою. Дорога сюди не найлегша, але вона вартує цього. Найкраще місце щоб сховатися від світу і втекти від цивілізації. Звідси починаються найбільш популярні маршрути по Чорногорі.

Парк «Сколівські Бескиди»

park_skolivski_beskydy_ukraine.jpg (98.04 Kb)

Гірський масив розташований між трьома карпатськими річками – Стрий, Опір і Мізунка . Величезні буки, стародавні смереки і ялиці ростуть вже більше сотні років і надають приємну прохолоду. Тут можна побачити рідкісні тварини, чарівні водоспади, історико-культурний заповідник «Тустань», мінеральні джерела.

Полонина Боржава

polonyna_borzhava.jpg (65. Kb)

Полонини Боржави – це сонячні неосяжні простори, зелені гори з найвищою вешиною горою Стрий, які дарують красиві пейзажі.

Боржава вважається одним з кращих місць для піших походів. Тут можна подорожувати по-простому, з наметом за плечима, чи поселитися в дерев’яних котеджах.

Криворівня

kryvorivnia_ukraine.jpg (74.31 Kb)

Маленьке гуцульське село дозволить відчути іншу реальність. Відчуття чарівної місцевості, де тече річка навколо якої розміщені гори. Чудові пейзажі, які ще не встигла зіпсувати цивілізація.

Вражає? Але це ще не все, що можна побачити в Карпатах. У наступній частині статті ми продовжимо свою подорож та відвідаємо загадкові печери, неймовірні водоспади, озера та багато іншого. Далі буде…



Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 



Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!