Відкрита вакансія мандрівника по Америці і Європі з оплатою 9500 євро

fly

Одна з головних вимог для претендентів – переїзд в Рейк’явік, де знаходиться авіакомпанія. Нові співробітники будуть жити в квартирі в центрі міста, зможуть користуватися автомобілем і одержати 9 500 євро за літо, що покриє всі їхні витрати в подорожах.

Вибирати кандидатів будуть на підставі їх відео про власне місто. Чим цікавіше вийде, тим вище шанс отримати роботу мрії. Ролики приймають до 14 травня.

WOW air – ісландська бюджетна авіакомпанія. Основна база знаходиться в аеропорту Кефлавік міста Рейк’явік, звідки виконує міжнародні рейси в 20 міст країн Європи і США. Штаб-квартира компанії також розташована в Рейк’явіку.

Маршрутна мережа авіакомпанії виконує рейси в такі країни: Австрія (Зальцбург), Великобританія (Брістоль, Лондон, Единбург), Німеччина (Берлін, Дюссельдорф, Франкфурт), Данія (Копенгаген), Ірландія (Дублін, Корк), Іспанія (Аліканте, Барселона, Лас-Пальмас-Де-Гран-Канарія, Тенеріфе), Італія ( Мілан, Рим), Монреаль (Торонто), Литва (Вільнюс), Нідерланди (Амстердам), Польща (Варшава), США (Бостон, Вашингтон, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Сан-Франциско), Франція (Ліон, Ніцца, Париж), Швеція (Стокгольм).

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

WOW Air – це низькоринкова авіакомпанія, розташована в Ісландії. Авіакомпанія була заснована в листопаді 2011 року і наразі обслуговує 36 напрямків по всій Європі, Північній Америці та Азії. WOW Air прагне забезпечити найдешевші рейси в Ісландію та через Атлантику, а також забезпечити незабутній сервіс.

WOW Air була створена підприємцем Скулі Могенсен, який має великий досвід роботи в технологіях та телекомунікаціях в Ісландії, Європі та Північній Америці. Могенсен сидить в колегії багатьох технічних компаній у Північній Америці та Європі та був обраний бізнесменом року в Ісландії в 2011 та 2016 роках.

Інавгураційний рейс WOW air приїхав до Парижу 31 травня 2012 року, і в жовтні того ж року WOW Air перейняв польоти Iceland Express. Лише через рік, в жовтні 2013 року авіакомпанія WOW Air France отримала Сертифікат експлуатанта повітряного судна (AOC) Ісландського транспортного органу.

salon

Авіакомпанія WOW зросла з моменту її інаугураційного рейсу в 2012 році. Авіакомпанія перевезла понад 400 000 гостей у 2013 році та стала найбільш точною авіакомпанією в Ісландії в цьому році. У грудні 2014 року авіакомпанія WOW досягла важливого етапу, коли випустила свого мільйонного гостя. За оцінками, щорічне число пасажирів WOW повітря буде збільшуватися з 2,8 мільйонів в 2017 році до приблизно 3,6 мільйонів в 2018 році.

В даний час у авіакомпанії працює WOW близько 1200 талановитих та працьовитих людей. Більшість із них мають великий досвід у галузі туризму та авіабудування.

У авіакомпанії WOW працюють три літаки Airbus A320, дванадцять Airbus A321 і три Airbus A330. A320 – це вибір багатьох провідних світових авіакомпаній і ідеально підходить для коротких перевезень між Європою та Ісландією. Для авіарейсів WOW в Північну Америку авіакомпанія надає Airbus A321, який є найбільшим членом сімейства Airbus A320. Маршрути WOW повітряної Каліфорнії обслуговуються трьома літаками Airbus A330, першими ширококутними струменями в повітряному флоті WOW.