Туристів будуть впускати в Ватикан вночі

vatican

Всі бажаючі зможуть оглянути музеї в супроводі гіда з 19:00 до 23:00. При цьому вартість входу складе від 21 до 38 євро, а квитки можна придбати тільки на сайті.

Також в програму вечірнього відвідування входить концертна програма.

Акція Notturni D “Arte триватиме до 26 жовтня.

Музеї Ватикану – це християнські та художні музеї, розташовані в межах міста Ватикану. Вони відображають праці з величезної колекції, накопиченої Папами протягом століть, включаючи деякі найвідоміші класичні скульптури та найважливіші шедеври мистецтва Відродження у світі. Музеї містять приблизно 70 000 творів, з яких 20 000 знаходяться на екрані і в даний час в музеях працюють 640 осіб, які знаходяться у 40 різних адміністративних, наукових і реставраційних відділеннях.

vatican_steps

Історичний музей Ватикану був заснований у 1973 році за розпорядженням Папи Павла VI і спочатку був розміщений у середовищі під скверним садом. У 1987 році він перемістився на основний поверх Апостольського палацу Латерану, де він відкрився в березні 1991 року.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У Ватиканському історичному музеї є унікальна колекція портретів папів з XVI століття на сьогоднішній день, пам’ятні предмети папського військового корпусу XVI-XVII століть та стара релігійна атрибутика, пов’язана з обрядами папства. Також на дисплеї на нижньому поверсі розташовані папамобілі (Popemobiles); вагони та автоцистерни пап і кардиналів, в тому числі перші автомобілі, що використовуються Папою.

vatican_museums

Папа Юлій II заснував музеї на початку 16 ст. Сикстинська каплиця, її стеля, прикрашена Мікеланджело та Стендзе-ді-Рафааелло, прикрашені Рафаелем, знаходяться на маршруті для відвідування через Музеї Ватикану. У 2017 році їх відвідали 6 мільйонів чоловік, що поєднує в собі 4-й найпопулярніший художній музей у світі.

У 2017 році офіційний веб-сайт музею та присутність в соціальних мережах були повністю перероблені відповідно до існуючих стандартів і вимог на сучасних веб-сайтах.