Варіанти вигідної купівлі авіаквитків

В деякі куточки світу немає можливості нічим дістатися, крім повітряного шляху. Поїздка літаком завжди була не дешевим задоволенням і дозволити її міг далеко не кожен. Але з часом компаній з послуг повітряного транспорту ставало все більше, а відповідно з цим зростає і пропозиція. Таким чином переліт став більш-менш стандартним варіантом для пересування.

Звичайно, ціна на авіаквитки помітно зменшилася, ніж раніше. Але, при цьому, вона все одно більша ніж на деякі види транспорту. На щастя, сучасна система покупки і продажу квитків на літаки створила безліч можливостей для того, щоб придбати якомога більш вигідний варіант. Сьогодні можна знайти дешеві квитки майже в усі напрямки неосяжного світу.

airticket

Для того, щоб дійсно заощадити на покупці авіаквитків варто дотриматись декількох порад: замовляти квитки на літак заздалегідь, бажано робити це вночі. Також корисно буде робити спроби пошуку дешевшого квитка на літак у вівторок або четвер, тоді можна потрапити на вигідні пропозиції. І тут діє одне правило – не чекати, якщо є квитки на літак за дуже привабливою ціною їх треба бронювати негайно. У пошуках дешевих авіаперельотів бажано не бути прив’язаними до конкретних дат. Краще намагатися запланувати подорож не на конкретні числа, а в принципі.

Іноді вигідніше шукати не прямі рейси, а маршрути з пересадкою, які складаються з декількох незалежних рейсів. У разі тривалої пересадки можна відвідати додаткове місто в іншій країні.

Також варто вибирати квитки в непопулярні напрямки. Якщо, наприклад, людину цікавить саме історія та культура країни, то для таких подорожей можна вибирати майже будь-який сезон. На морський курорт не має сенсу летіти в високий сезон, щоб поїхати на екскурсію до місцевого регіону. Можна вибрати період поїздки коли помірний клімат є зручним для пішохідних прогулянок. Також треба звертати особливу увагу на клас місця в літаку.

Зрозуміло, що найдешевший варіант буде наданий в економ класі, проте не варто його боятися, адже рівень безпеки в літаку в усіх класах буде однаковий.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Як правило квитки на літак надходять у продажу приблизно за 320 діб до дати вильоту. Спочатку ціна є найбільшою, проте приблизно за 45 днів до виїзду ціна є найбільш оптимальною.

Різні авіакомпанії встановлюють свою ціну на квитки, тому краще використовувати спеціальні сайти, які постійно моніторять ціни перевізників і підбирають найбільш вигідний варіант.