Головні тревел-прогнози на 2020 рік

Головною новиною експерти вважають те, що з готелів зникнуть одноразові пляшки для шампуню, кондиціонера і гелю. Поступова відмова від пластику почалася ще в 2018 році і навіть такі великі готельні бренди як Marriott, IHG і Hyatt зобов’язалися ліквідувати індивідуальну упаковку для косметики до 2021 року. Туристам радять в свою наступну поїздку брати власні кошти.

Інший тренд, який активно розвивається це розширення залізничних мереж і поліпшення послуг в поїздах. Експерти наполягають, що популярність цього виду транспорту значно зросте. Незважаючи на те, що такий вид транспорту пов’язаний зі значними викидами вуглецю в навколишнє середовище, проблему активно обговорюють на державному рівні в багатьох країнах світу, а деякі з них мають намір в найближчі роки ввести додаткові збори в якості покриття збитку від шкідливих викидів.

travell

Також прогнозується зниження тривалості відпочинку. В останні роки мандрівники частіше надають перевагу коротким, але частим поїздкам. У число трендів на майбутній рік потрапляє зростання популярності подорожей на вихідних і міні-медові місяці. Експерти також прогнозують, що 2020 рік стане початком періоду скасування курортних зборів. З одного боку, кількість міст, які вводять податки на туристів, збільшується. З іншого боку туристи стають більше незадоволені подібною практикою. Багато онлайн-майданчиків, такі як Expedia і Booking.com, закликають готелі якщо не скасовувати збори, то з урахуванням цього знизити ціни на розміщення в готельних номерах.

Також очікується значне зростання так званих skip-gen подорожей. Під цією назвою ховаються поїздки, в які відправляються бабусі і дідусі зі своїми онуками. У 2019 майже третина представників старшого покоління відправлялися в подорож з малюками, даючи можливість відпочити своїм дорослим дітям.

До прогнозів на 2020 рік увійшли також: відмова мандрівників від громіздких фотоапаратів і штативів на користь смартфонів, збільшення можливості забронювати безпосадочний переліт завдяки новим далекомагістральним літакам і значно зросла популярність оздоровчих подорожей та ін.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

Як кажуть «готуй сани влітку» а до літньої відпустки все таки краще готуватись взимку.