У Варшаві відкриють третій у світі ігровий парк

tepfactor2

Цього року мережа розважальних закладів у Польщі поповниться ще однією унікальною локацію – парком розваг TEPfactor у Варшаві. Офіційне відкриття TEPfactor відбудеться вже в лютому 2019 в ТРЦ Blue City, де на всіх відвідувачів чекатиме подарунок – 30 хвилин безкоштовної гри.Парк розваг TEPfactor, що у Варшаві, стане всього лише третім таким об’єктом у світі – аналогічні парки вже є в Чехії (поки що його відвідало більше 200 тисяч людей) і в Дубаї.

tepfactor

Що собою являє цей унікальний парк розваг? TEPfactor – це 25 локацій, де групи з 2-6 чоловік можуть зустрітися з різними викликами та перешкодами – видряпатися на стіне через автомобільні шини, перелізти через лабіринт із мотузок чи вийти із зачиненої кімнати, підключивши свою логіку та смекалку.

tepfactor1

Переміщені та електронно контрольовані перешкоди, встановлені в кожній кімнаті, перевірятимуть фізичну силу, логічне мислення, терпіння та спритність учасників гри. Творці парку розваг переконані, що для виконання поставлених завдань потрібна хороша співпраця в групі. Ціль гри – пройти всі 25 кімнат, а в останній – віднайти скарб. Перші 20 кімнат або локацій можна проходити в будь-якому порядку, пройшовши їх, вам відкриються 4 кімнати преміум-класу. Якщо вам вдасться пройти навіть ці надскладні локації, ви отримаєте підказку, щоб відкрити скарб у кімнаті 25.Графік роботи та ціни на квитки в парк розваг TEPfactor у Варшаві Офіційне відкриття TEPfactor відбудеться 1 лютого 2019 року. Центр розваг розташований на третьому поверсі ТРЦ Blue City у Варшаві за адресою Aleje Jerozolimskie 179. Інформує сайт “Все тут Польща”.

TEPfactor буде працювати щодня з 10:00 до 22:00. Квитки можна буде придбати у касі перед входом у парк розваг.

Ціни квитків у TEPfactor:

Діти (10 – 15 років) – 39 злотих за годину

Молодь і учні (16 – 26 років) – пн-пт з 10:00 до 15:00 – 49 злотих за годину, пн-пт з 15:00 до 22:00 – 59 злотих за годину

Дорослі (від 26 років) – 79 злотих за годину

Сімейний пакет (максимум 5 осіб, 2 дорослих та 3 дітей віком до 15 років) – 199 злотих за годину