В Польському транспорті з’явилися компостери з українською мовою

Мерії двох польських міст Вроцлава і Познані запровадили у громадському транспорті обслуговування українською. Свою ініціативу обґрунтували великою кількістю українських студентів та туристів.

bilet3

У терміналах трамваїв та автобусів для купівлі проїзних квитків та на компостерах поряд з англійською, німецькою та польською є тепер і українська мова. Вибрати мову легко, адже їй відповідає національний прапорець країни. Раніше на цих терміналах була російська мова. Але тепер її зняли і замінили на українську.

kwitek3

У Вроцлаві встановили 154 нових стаціонарних квиткових термінали. Крім того, у міському транспорті є майже 3 тис. компостерів з функцією придбання проїзного квитка у трамваях і автобусах. На усіх цих пристроях встановили функцію українського перекладу. Термінали встановила компанія Mennica Polska. Статистика свідчить, що у Вроцлаві до 10% населення міста є громадянами України. Таким чином міське підприємство транспорту “Wrocław” вирішило підтримати українців, які живуть у столиці Нижньої Силезії.

Україномовні компостери у громадському транспорті встановили також у Познані. Окрім того, на сайті міської ради Познані діє україномовна версія сторінки, де українці можуть прочитати про історію міста та знайти потрібну інформацію.yarynaMatviiv

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді