В Польському транспорті з’явилися компостери з українською мовою

Мерії двох польських міст Вроцлава і Познані запровадили у громадському транспорті обслуговування українською. Свою ініціативу обґрунтували великою кількістю українських студентів та туристів.

bilet3.jpg (84.43 Kb)

У терміналах трамваїв та автобусів для купівлі проїзних квитків та на компостерах поряд з англійською, німецькою та польською є тепер і українська мова. Вибрати мову легко, адже їй відповідає національний прапорець країни. Раніше на цих терміналах була російська мова. Але тепер її зняли і замінили на українську.

kwitek3.jpg (131.53 Kb)

У Вроцлаві встановили 154 нових стаціонарних квиткових термінали. Крім того, у міському транспорті є майже 3 тис. компостерів з функцією придбання проїзного квитка у трамваях і автобусах. На усіх цих пристроях встановили функцію українського перекладу. Термінали встановила компанія Mennica Polska. Статистика свідчить, що у Вроцлаві до 10% населення міста є громадянами України. Таким чином міське підприємство транспорту “Wrocław” вирішило підтримати українців, які живуть у столиці Нижньої Силезії.

Україномовні компостери у громадському транспорті встановили також у Познані. Окрім того, на сайті міської ради Познані діє україномовна версія сторінки, де українці можуть прочитати про історію міста та знайти потрібну інформацію.

Ярина Матвіїв

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді


Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!