Отримати візу в Японію стане простіше

Згідно з проектом мандрівники зможуть подавати заявку на візу онлайн, і це значно спростить процедуру оформлення. Також стало відомо, що електронну візу можна буде отримати тільки для одноразового відвідування. Однак надалі влада Японії планує додати і інші види віз в нову онлайн-систему.

Як відзначили представники МЗС Японії, спрощений режим позитивно позначиться на туризмі перед Олімпіадою в Токіо в 2020 році.

japancity

Крім того, за прогнозами експертів завдяки нововведенню, кількість іноземних гостей за рік збільшиться до 60 мільйонів туристів до 2030 року.

Японія є острівною країною в Східній Азії, яку ще називають «Країною де піднімається сонце». Розташована в Тихому океані, країна розташована біля східного узбережжя Азіатського континенту і простягається від Охотського моря на півночі до Східно-Китайського моря та Філіппінського моря на півдні.

Країна є економічно розвинена і займає третє місце в світі за номінальним ВВП та четверте місце за паритетом купівельної спроможності.

Країна користується висококваліфікованою робочою силою і є однією з найбільш освічених країн у світі, при цьому один із найвищих відсотків громадян, які мають вищу освіт.

Японія – високорозвинена країна з дуже високим рівнем життя та індексом людського розвитку. Її населення має найвищу середню тривалість життя та займає третє місце у переліку найменшої дитячої смертності у світі, але відчуває проблеми через старіння населення та низький рівень народжуваності. Японія славиться своїм історичним і широким кінематографом, впливовою музичною індустрією, аніме, відеоіграми, багатими кухнями та її значним внеском у науку та сучасні технології.

japancherch

В Японії є близько 20 об’єктів всесвітньої спадщини, включаючи замок Хімедзі, історичні пам’ятники давнього Кіото та Нари. Популярні туристичні визначні пам’ятки включають Токіо та Хіросіму, гори Фудзі, гірськолижні курорти, такі як Нісеко в Хоккайдо, Окінава, катаючись на шинкунсіні та користуючись японською мережею готелів та хотспрі.

Маунт Фудзі, найвища вершина, вважається однією з найзначніших пам’яток Японії.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

У 2015 році Японія залучила 19,73 мільйони міжнародних туристів. Туризм з-за кордону є одним з небагатьох перспективних напрямків Японії. Кількість зарубіжних гостей в Японію вдвічі збільшилася за останнє десятиліття.

Уряд Японії сподівається, що країну відвідає до 40 мільйонів іноземних туристів щороку до 2020 року.