В польських Інтерсіті тепер є Wi-Fі

pkpintercity

Потяг Pendolino з безкоштовним доступом до бездротового Інтернету виїхав на польські залізничні колії. Це перший подібний рухомий склад в історії польської транспортної компанії PKP Intercity. Pendolino з безкоштовною та бездротовою мережею Wi-Fi чекав на пасажирів на залізничному вокзалі Варшава-Східна. Там також відбулася прес-конференція, під час якої міністр інфраструктури Анджей Адамчик сказав, що нині бездротовий Інтернет повинен бути основною послугою для пасажирів.

«Такі головні послуги мають бути гарантовані, мережа Wi-Fi повинна бути частиною інсталяцій у потягах, на які ми витратили багато мільярдів злотих», – сказав Анджей Адамчик.

Мережа Wi-Fi має поліпшити комфорт мандрівників. Голова правління PKP Intercity Марек Хранюк сказав, що пасажирів будуть постійно інформувати, наприклад, про час прибуття на окремі станції. Як передає Польське радіо, перша подорож Pendolino з безкоштовним та бездротовим Інтернетом відбулася до Цєханова Мазовєцького воєводства.

«Перед літніми канікулами наступного року половина складів Pendolino буде мати доступ до мережі Wi-Fi, натомість до листопада усі потяги Express Intercity матимуть встановлені пристрої», – сказав Хранюк. Від січня до листопада 2018 року послугами польської компанії PKP скористалося понад 42 млн пасажирів. До кінця року це число складатиме приблизно 46 млн осіб, тобто на 8% більшее, ніж у 2017 році.