В Єгипті проводять екскурсії в “Великий музей”

Тим часом у Єгипті відмовилися від ідеї часткового відкриття “Великого Єгипетського музею“, запланованого на перший квартал 2019 року. Новий музей, який в Єгипті позиціонують як “найбільший в світі”, планують запустити у 2020 році. Як стало відомо з надійних джерел вартість вхідного квитка буде в рази вище, ніж у Піраміди Гізи або храми Луксора.

giza_build

В країні надають колосального значення відкриттю нового музейного комплексу на плато Гіза. За даними експертів це об’єкт, інвестиції в який перевищують мільярд доларів, повинен символізувати нову еру єгипетського туризму.

Під майбутній музей приведуть в порядок площу навколо Пірамід і навіть побудують новий аеропорт “Сфінкс”, який повинен почати свою роботу влітку 2019 року.

egipt_pyramid

В Єгипті розраховують, що цей мультимедійний об’єкт буде вкрай цікавий туристам з Південно-Східної Азії, в першу чергу, з Китаю і Японії. Домовленості про чартери з КНР в аеропорт “Сфінкс” вже узгоджені.

Як стало відомо з останніх новин, в фонди “Великого Єгипетського музею” вже перенесено понад 4300 предметів з п’яти тисяч артефактів гробниці Тутанхамона. Проте стало також відомо, що найвідоміші експонати з цієї колекції, наприклад, золота маска фараона, будуть передані в новий музей безпосередньо перед його відкриттям.

piramidy_egipt

За розрахунками, “Великий музей” прийматиме до десяти тисяч туристів в день. Очікується, що вже в перший рік роботи його відвідають три-чотири мільйони людей. За оцінкою єгипетської влади, музей буде відвідувати кожен другий іноземний турист.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

На даний момент питання щодо вартості квитка в “Великий Єгипетський музей” залишається відкритим. Як заявив місцевим ЗМІ Тарік Тауфік, головний науковий співробітник музею, вартість відвідування буде названа безпосередньо перед відкриттям відповідно з середніми цінами міжнародних музеїв.

giza_egipt

Незважаючи на те, що до відкриття музею достатньо часу, в Єгипті вже почали “тестувати” купівельну можливість туристів, які хочуть побачити будівництво музею. Ціна такої екскурсії є вищою, ніж в Європі. За відвідування будівельного майданчика запрошують від 200 доларів. Ця сума вважається, як “благодійний” внесок в проект. В день з гідом по будівництву зможуть проходити до 50 осіб. І, як заявив Тауфік, не зважаючи на високу вартість перші туристи вже відвідували незавершене будівництво «Великого Египетського музею».