Карлові Вари – особливе місто

Курорт зачаровує своєю красою і гармонійністю. Любителі яскравих пейзажів і прогулянок на природі найбільше люблять відвідувати місто весною починаючи з квітня, в пору коли все розцвітає або восени, коли ліси фарбуються в яскраві осінні кольори. Весна і осінь, як правило, дощові, проте це ніяк не зупиняє туристів.

karlovyvary_autumn2.jpg (100 Kb)

У Новорічні та Різдвяні свята Карлові Вари схожі на маленьку казкову країну. Крім цього тут відкривається сезон зимових видів спорту.

Варто звернути увагу, що мандрівка з січня по квітень на 30% є дешевшою і при цьому якість відпочинку і лікування зберігається.

З метою лікування в Карлові Вари приїжджають ті, в кого порушений обмін речовин і хвороби шлунково-кишкового тракту. Тут досить популярні програми по зниженню ваги. Проте, основна частина туристів приїжджає не лікуватися, а пройти загальний профілактичний курс або здійснити,надзвичайно популярний в теперішній час, SPA-відпочинок.

Клімат на курорті м'який і помірно-континентальний. Оскільки місто знаходиться в дбайливих обіймах гір, температура повітря, навіть взимку, дуже рідко опускається нижче нуля градусів, а влітку - не перевищує двадцяти восьми градусів.

karlovyvary_autumn3.jpg (112. Kb)

Для туристів, які не знають англійської мови дане місто особливо привабливе тим, що більшість його жителів, а саме, обслуговуючий персонал, прекрасно спілкуються і розуміють російську чи українську мови.

Лікування в Карлових Варах, як і в давні часи, здійснюється водами з термальних джерел, що містять в собі комплексний набір основних мінеральних компонентів і розсіяних в ній елементів, які надають зцілючий вплив на організм людини. Кожне джерело має різний хімічний склад і температуру, що обов'язково враховується при лікуванні тих чи інших захворювань.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією - Паола

Досвідчені лікарі проводять обстеження пацієнта і призначають персональний курс прийому термічних ванн, систему вживання мінеральних вод, масаж, грязьові ванни і т.п. Пацієнти спостерігаються у свого лікуючого лікаря протягом усього курсу, оскільки вода в Карлових Варах робить сильний вплив на організм людини, результати якого можуть відрізнятися в залежності від стану здоров'я та фізіологічних особливостей проходить лікування.

karlovyvary_winter.jpg (147.28 Kb)

Незважаючи на те, що основний напрямок курортів в Карлових Варах - лікування термальними мінеральними водами, в наш час, широко застосовуються і традиційні методи лікування з використанням сучасних технологій. Тому в Карлові Вари їдуть для лікування і профілактики таких захворювань, як: захворювання травного тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, захворювання кишечника, стану після операцій шлунка, жовчного міхура, кишечника, хронічні хвороби печінки, жовчного міхура, підшлункової залози) , метаболічні захворювання (цукровий діабет, ожиріння, подагра, порушення ліпідного обміну), захворювання опорно-рухового апарату (дегенеративні порушення хребта і великих суглобів), онкологічні захворювання (рак жел удка, товстого кишечника, прямої кишки, молочної залози (після проведення комплексного протипухлинного лікування, без ознак активності процесу)), захворювання нервової системи (поліневропатія, корінцеві синдроми з іррітаціонно-згасаючим синдромом, запальні захворювання центральної нервової системи, розсіяний склероз в стадії ремісії, нервово-м'язові захворювання, сирингомієлія, дитячий церебральний параліч, хвороба Паркінсона), захворювання органів кровообігу і нетуберкульозні захворювання органів дихання.

karlovyvary_summer3.jpg (143.87 Kb)

Теперішні Карлові Вари - це те місце, де можна не тільки значно поліпшити своє здоров'я, але і прекрасно культурно відпочити, поєднуючи лікування з щоденними прогулянками і відвідуванням визначних пам'яток, парків, театрів, музеїв, виставок, природних заповідників і т.п., яких багато і в самому місті і безпосередній близькості від нього. Місто зачаровує своїм архітектурним розмаїттям. Відвідавши місто один раз, хочеться повернутися сюди знову і знову...Вам сподобалася стаття? Підтримайте україномовне видання: Ваша допомога дозволить нам працювати для Вас і надалі!

 

➡ Приват 4149629353047269

➡ Monobank: 4441114410047144

➡ PayPal: uimcbiz@gmail.com

➡ Patreon https://www.patreon.com/uimc

 

Дякуємо!

 Підтримайте Svitom.info! Become a Patron!