Українські еко-курорти для відпочинку на морі

Расєйка

raseikabich

Курорт Расєйка розташований в селі Приморське Татарбунарського району, Одеської області. Курорт Расейка це прозоре і тепле море, чисті пляжі без великої кількості туристів, насичене корисними мікроелементами повітря а також лікувальні грязі з лиману. Расейка віддалена від великих населених пунктів і автомагістралей і на теперішній час є однією з найбільш екологічно-чистих зон на Чорному морі в Україні.

Мешканці мегаполісів особливо оцінять переваги курорту. Крім того, на території можна завітати в: кафе, бар, магазин чи ринок а молодь може розважитись на дискотеці.

Пляжна зона курорту з шириною близько 100 метрів знаходиться на 50 км косі. Тут є вибір: або бази відпочинку, або приватний сектор – ціни якого приємно здивують. Особливою відмінністю курорту є те, що до пляжу потрібно йти по дерев’яних мостах через озеро, де можна спостерігати за: лебедями, пеліканами, дикими качками, чайками і іншими пернатими. У морі часто плавають дельфіни.

Катранка

katrankabich

Катранка – один з нових і маловідомих курортів Одеської області на відстані 165км від Одеси біля села Лиман в Татарбунарському районі.

Відпочинок на морі запам’ятається тим, що на біло-піщаних пляжах практично немає людей і море вабить прозорою, теплою і чистою водою на природній косі. Ціни на проживання і харчування дуже доступні, на відміну від інших розкручених курортів, а відпочивальників дуже мало.

Небагато любителів пляжного відпочинку знають про Катранку. Прохід до моря відбувається через містки прокладені через озеро Джанштейське, де проживає багато пернатих. Дельфіни тут люблять розважати і купатися разом з мандрівниками. В озерах Катранки живе дуже багато видів риби, тому відпочинок тут не обмежується лише літнім сезоном. Рибаки особливо люблять приїжджати сюди восени.

Приморське

prymorskebich

Невеличкий курорт Приморське знаходиться в Кілійському районі Одеської області. Це надзвичайно спокійне і екологічно чисте місце для відпочинку на Чорному морі. За 20 кілометрів від курорту знаходиться біосферний заповідник. Ідеальне місце для відпочинку з дітьми. На пляжі дрібний білий пісок і глибина в морі починається за 50 метрів, при березі може сягати 1-1,5м. Тут можна відвідати: ринки, магазини, кафе, ресторани.

Кароліно Бугас

karolinobugasbich

Курорт Кароліно-Бугаз знаходиться за 60 км від Одеси, на початку піщаної коси, що розмежовує Чорне море із Дністровським лиманом. Відпочинок в Кароліно-Бугаз завжди вважався елітним через віддаленість від індустріальних центрів і промислових підприємств.

Кароліно-Бугаз одне з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському побережжі. Піщана смуга, що протягнулася на два десятки кілометрів це чудові пляжі шириною понад 100 метрів з чистим дрібним піском. Пологе дно моря створює прекрасні умови для купання. Бази відпочинку розташовуються прямо на березі моря, в декількох метрах від берегової лінії. У селі містяться численні кафе, бари і дискотеки, прокат водних мотоциклів, водяні гори для дітей і дорослих.

Рибаківка

rybakivkabich

Курорт Рибаківка знаходиться в Березанському районі Миколаївської області в 80 км від Одеси і 90 від Миколаєва. Розташований курорт в екологічно чистій зоні на узбережжі Чорного моря далеко від великих населених пунктів і промислових об’єктів. Велика смуга соснового лісу, що надзвичайно позитивно впливає на оздоровлення організму, де знаходяться оздоровчі пансіонати а поруч знаходиться озеро Тузла, відоме своїми цілющими властивостями ропи і грязей, які лікують багато недуг.

Рибаківка вабить туристів, які люблять спокійний оздоровчий відпочинок в комфортних умовах подалі від суєти і великих міст.

Лазурне

lazurnebich

Лазурне є невеличким курортним селищем на Чорному морі в Скадовському районі Херсонської області і в більшості орієнтоване на пляжний і сімейний відпочинок. Лазурне асоціюється як відкрите море, пляжі з дрібним піском і справжня кавунова насолода. Це унікальне місце знаходиться в оточені трьох соляних водойм: Чорне море, озеро Устрічне і Джарилгацька протока.

Лазурне розташоване віддалено від великих міст, промислових центрів і транспортних вузлів більш ніж на сто кілометрів, тому це дає підставу вважати його курортом з екологічно чистими умовами а перебування потенційно корисним для здоров’я.

Арбатська стрілка

arbatskastrilkabich

Арбатська стрілка – це полоса суші довжиною понад 100 км від села Генічеськ Херсонській області до села Каменського Криму.

Коса Арбатська стрілка є рекреаційною зоною, яка розміщена між Азовським морем і заливом Сіваш. До неї відносяться такі курорти: Генічеська гірка, Щасливе і Стрілкове.

Екологічно чиста зона, широкі піщані пляжі, тепле море, великий вибір житла на різний смак і цілком лояльні ціни щороку ваблять туристів з різних куточків України і зарубіжних країн.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Море тут дуже мілке, зате дуже швидко прогрівається що є ідеальним для відпочинку з малими дітьми. Повна відсутність промислових центрів і віддаленість від великих міст робить курорт екологічно чистим.