Найкращі курорти Одеської області

Затока

zatokabich.jpg (75.15 Kb)

Курорт Затока є найпопулярнішим серед українських курортів на Чорному морі. Дуже зручне розташування курорту зробило його улюбленим місцем відпочинку для жителів України, Молдови (в тому числі Придністров'я), Білорусі та Росії. Тут надзвичайно великий вибір баз відпочинку для різного гаманця і розвинений приватний сектор. Туристам пропонують надзвичайно великий ряд послуг і розваг.

Одеса

odessabich.jpg (112.04 Kb)

Одеса – особливий курорт на північно-західному побережжі Чорного моря, доступний для відпочинку в будь-яку пору року і на будь-який смак. Неповторна архітектура міста зачарує своєю багатогранністю і красою. Тут часто проходять цікаві фестивалі, концерти, виставки, ярмарки, конференції і ділові зустрічі.

Миколаївка

mykolaivkabich.jpg (78.46 Kb)

Миколаївка невеличке село в Білгород Дністровському районі Одеської області, в народі Балабанівка. Курорт дозволяє здійснити спокійний відпочинок в наметах або зняти недороге житло в приватному секторі чи на комфортабельних базах відпочинку.

Грибівка

grybivkabich.jpg (155.74 Kb)

Курорт Грибівка знаходиться в Овідіопольському районі Одеської області. Курорт має розвинену інфраструктуру. Тут пропонують туристам і луна-парк, і дитячі атракціони, бари і кафе на будь-який смак, рибна ловля, екскурсії, прогулянки на катерах чи яхтах, водні мотоцикли, комп'ютерні клуби і багато іншого. Курорт активно розвивається в сфері елітного відпочинку.

Сергіївка

sergiivkabich.jpg (78.56 Kb)

Курорт Сергіївка призначений для відпочинку з лікувальною метою. Важливий лікувальний фактор курорту є вода з Шаболатського лиману відома своїми лікувальними властивостями. Вода використовується для приготування різних мінеральних ванн.

Особливе значення курорту Сергіївка мають великі запаси високоякісної лікувальної грязі мула, властивості яких не тільки не поступаються, але і перевершують показники грязей інших відомих курортів.

Лебедівка

lebedivkabich.jpg (89.36 Kb)

Курорт Лебедівка розташований Татарбунарському районі Одеської області. Тут змішаний ліс, який є рідкісним явищем для бесарабської частини Одеської області під назвою Буджак, Чорне море та жаркий подих степу надають можливість відпочити в екологічно чистому місці на березі практично крайньої точки України.

Курортне

kururtnebich.jpg (68.17 Kb)

Село Курортне розташоване в унікальній за красою місцевості Білгород-Дністровського району Одеської області на березі Чорного моря і Шаболатського лиману на самому початку коси Будакська. Курорт знаходиться на висоті, з якої відкривається чудова панорама Чорного моря і навколишніх околиць.

Приморське

prymorskebich.jpg (109.2 Kb)

Невеличкий курорт Приморське знаходиться в Кілійському районі Одеської області. Це надзвичайно спокійне і екологічно чисте місце для відпочинку на Чорному морі. За 20 кілометрів від курорту знаходиться біосферний заповідник. Ідеальне місце для відпочинку з дітьми. На пляжі дрібний білий пісок і глибина в морі починається пройшовши більше 50 метрів, при березі місцями може бути 1-1,5м. Присутні на курорті: ринки, магазини, кафе і ресторани.

Расейка

raseikabich.jpg (110.12 Kb)

Курорт Расейка це прозоре і тепле море, чисті пляжі без натовпу туристів, свіже і чисте повітря а також лікувальні грязі з лиману. Расейка розташована віддалено від великих населених пунктів і автомагістралей і є однією з найбільш екологічно-чистих зон на Чорному морі в Україні.

Катранка

katrankabich.jpg (76.11 Kb)

Катранка – один з молодих курортів Одеської області на відстані 165км від Одеси біля села Лиман в Татарбунарському районі. Відпочинок на курорті запам’ятається тим, що на біло-піщаних пляжах практично немає людей і море вабить прозорою, теплою і чистою водою на природній косі. Ціни на проживання і харчування дуже доступні, на відміну від інших розкручених курортів, а відпочивальників практично нема.

Кароліно Бугас

karolinobugasbich.jpg (.05 Kb)

Курорт Кароліно-Бугаз знаходиться за 60 км від Одеси, на початку піщаної коси, що розмежовує Чорне море із Дністровським лиманом. Відпочинок в Кароліно-Бугаз завжди був елітним через віддаленість від індустріальних центрів і промислових підприємств.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Кароліно-Бугаз одне з найбільш екологічно чистих місць на Чорноморському побережжі. На курорті є: кафе, бари і дискотеки, можна взяти на прокат водні мотоцикли, покататись з водяної гори як дітям так і дорослим.