У Венеції введуть податок на візит

venice2

Згідно з статистикою Венецію в пасхальну неділю відвідало близько 125 тисяч чоловік, в пасхальний понеділок – 95 тисяч, що призвело до стовпотворіння на вулицях і черг на вхід в пам’ятки.

“Ми не встигали прибирати сміття. На мостах було не проштовхнутися. Ми вважаємо, що ми маємо право закрити місто в такі багатолюдні дні. Ті, хто тут живуть, працюють або розміщуються в міському готелі, можуть увійти, інші повинні триматися подалі”, – заявив венеціанський мер Луїджі Бруньяро.

В якості запобіжного впливу влади пропонують включати у вартість залізничного квитка спеціальний податок або брати плату з туристів, які приїжджають на екскурсії на один день – як в складі туристичних груп, так і самостійно.

Венеція – це місто на північному сході Італії та столиці регіону Венето. Місто розташоване в групі з 118 малих островів, які розділені каналами і пов’язані мостами, з яких 400.

Острови розташовані в мілководній венеціанській лагуні, замкненій бухті, що лежить між гирлами річок Пу і річки Піав. Частини Венеції славляться красою своїх установок, їх архітектури та творів мистецтва. Лагуна та частина міста входять до списку всесвітньої спадщини.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Назва міста походить від стародавніх венеціанських людей, які населяли цей регіон до 10 ст до н.е. Історично місто було столицею Венеціанської Республіки. Венеція відома як “Домініант”, “Сереніссіма”, “Королева Адріатики”, “Місто води”, “Місто масок”, “Місто мостів“, “Плавуче місто” та “Місто Каналу ” .

venice3

Венеція є важливим туристичним напрямком з її знаменитим мистецтвом та архітектурою.

Місто отримує до 60 000 туристів на добу (за підсумками 2017 року). Оцінки щорічної кількості туристів варіюються від 22 до 30 мільйонів. Така популярність створює переповненість та екологічні проблеми в екологічній системі. До 2017 року ЮНЕСКО розглянула питання про додавання Венеції до списку “В небезпеці”, яка включає в себе історичні руїни в країнах, що розірвали війну.

Щоб зменшити кількість відвідувачів, які викликають незворотні зміни в Венеції, агентство підтримує обмеження кількості круїзних суден, а також створення повної стратегії для більш сталого туризму.