У Uber з’явиться система, що розпізнає п’яних пасажирів

uber

Нововведення дозволить аналізувати стан клієнта за такими критеріями, як швидкість і точність введення даних, наявність граматичних помилок при замовленні, розташування пасажира, який час доби і навіть швидкість його пересування. Якщо за результатами даного аналізу система визначить алкогольне сп’яніння клієнта, водій матиме право відмовити йому в поїздці.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Цвітіння сакур та весна в Ужгороді

Зі слів керівників компанії, таке нововведення стало вимушеним і було прийнято в зв’язку з величезною кількістю неприємних ситуацій, про які повідомляли водії. П’яні пасажири не тільки проявляють агресію, але і відмовляються оплачувати послуги водія і навіть завдають шкоди салону автомобіля.

Uber Technologies Inc. (Убер) – американська міжнародна приватна компанія з Сан-Франциско, яка створила однойменний мобільний додаток для пошуку, виклику і оплати таксі або приватних водіїв. За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм і відстежує її переміщення до зазначеної точки. У більшості випадків водії використовують свої власні автомобілі, а також машини таксопарків або партнерів. У більшості країн 80% оплати переходять водієві, 20% перераховуються Uber.

За допомогою програми Uber замовник резервує машину з водієм (таксі) і відстежує її переміщення до зазначеної точки, при цьому оплата проводиться, або за допомогою даних банківської карти, або готівкою.

Додаток Uber налічує близько двох десятків різних варіантів таксі, сервісів спільних поїздок і сервісів доставки. У різних країнах поданий свій набір послуг, наприклад: Family Profile – підключення батьками своїх дітей (підлітків до 18 років) з можливістю стеження за їх маршрутом при користуванні Uber.

uber_taxi

На даний момент додаток доступний у більш ніж 200 великих містах в 67 країнах світу.

З 1 липня 2015 року компанія Uber оприлюднила вакансію генерального менеджера в Україні на своєму офіційному веб-сайті і ним став Аркадій Вершебенюк.

З 30 червня 2016 року сервіс Убер став доступним в Україні у місті Києві.

2 лютого 2017 року сервіс почав працювати в Одесі, 23 лютого того ж року у Львові, 30 березня у Дніпрі, 20 квітня у Харкові, з 27 липня 2017 – в Запоріжжі і з 31 серпня доступний у Вінниці.