Особливості сприйняття татуювань в різних країнах світу

Однак незважаючи на те, що в багатьох країнах вже давно встановилося лояльне ставлення до татуювань, навіть з боку роботодавців, в деяких державах все ще неприйнятна наявність тих чи інших видів натільного малюнку. Нижче подано кілька правил, яких варто дотримуватися власникам татуювань при відвідуванні різних країн.

В Німеччині, Франції, Словаччині під забороною перебувають татуювання, які мають навіть найменший зв’язок з темою нацизму і фашизму.

Дивіться також цікаве відео на нашому каналі: Подорож Італією – Паола

tatu_more

Японія взагалі не приймає будь-яких татуювань, власники яких вважаються пов’язаними з приналежністю до клану якудза і не мають демонструватися в суспільстві, навіть в лазнях.

У Шрі-Ланці і Таїланді під забороною наносити а також показувати на огляд малюнки із зображенням Будди. В Малайзії особливо негативно відносяться до будь-якого татуювання, яке вважається оскверненням тіла і суперечить місцевим релігійним переконанням.

Не поділяють натільні малюнки і в Туреччині, незважаючи на відсутність закону, що забороняє татуювання, в останні роки місцевий уряд став вельми жорстко ставитися до даного виду мистецтва і навіть змусив деяких громадян своєї країни видалити малюнки з тіла.

tatu_stoun

У В’єтнамі також не вітають людей з тату, за межами великих міст місцеві жителі асоціюють людей з татуюваннями з кримінальним світом і темним минулим.

У Північній Кореї, як і в інших країнах дуже негативно ставляться до власників тату, єдиними допустимими татуюваннями є лише зображення політичного лідера країни і хвалебні гасла, присвячені йому.

В Іран – як і в Туреччині, останніми роками ставлення до людей з татуюваннями вельми посилилося, і цей вид мистецтва став схожий на поклоніння дияволу.

Тож, поціновувачам натільного мистецтва треба бути особливо пильним, щоб не наражати себе не негативне ставлення місцевого населення до даного витвору, мандруючи в ту чи іншу країну.